Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetném le a...

Hogyan beszélhetném le a páromat erről?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a párom bepöccent..az utóbbi időben az egyik haverjának volt sok dolga a 8.ker egy kevésbé nyugodt részén nevezetesen a Magdolna negyedben, s az a helyzet, hogy 3 cigány gyerek megverte.


A párom mikor ezt meghallotta megkérdezte, hogy ha körbe portyáznák a környéket akkor felismerné-e a támadóit. A srác azt mondta, hogy persze.


Most az a terv, hogy jövő héten felmennek Bp-re nincs messze kb 20 km, odamennek 10-en a haveri (box-os) társaságból és az egész környéken rendet raknak.


Mit tegyek, hogyan beszéljem le erről őt?


Ráadásul, ha ők mennek ott tombolás lesz..mindegyik ilyen 2 méteres 100 kg-os állat.


Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 10. 13:44
 1/8 acelsziv ***** válasza:
64%
A párod nem tűnik egy intellektuelnek. Tehát hiába próbálnál a józan eszére hatni. Engedd őket legfeljebb hazajönnek egy késkészlettel a hátukban. Vagy mindenkit bevisznek csoportos garázdaságért.
2014. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy én inkább attól félek hány romát fognak ők eltenni láb alól. Nem csak késekkel akarnak menni. Stukkeren kívül mindenen gondolkodnak.


Mivan, ha 30 kormost félholtra vernek?

2014. aug. 10. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Sittre kerulnek, az van. Egy szintre kerulnek a cigokkal ha igy bemennek 'rendet rakni', biztos megeri?
2014. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy nem éri meg de ő meg nem éri fel ésszel..Azt mondja, akkor lássuk mit szólnak a cigók a szemet szemért elvhez.


Tisztára meghülyült..

2014. aug. 10. 14:56
 5/8 acelsziv ***** válasza:

Ahogy az első válaszban leírtam a párod nem látszik annak a fajtának, akire józan ésszel hatni lehet. Max közöld vele, hogy a sittre vágják, mindent elveszít.

Komolyan mondom, némelyik "magyar" rosszabb, mint a legutolsó alpári balhés cigány.

2014. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A haverja hülye volt, ha nem ment rendőrségre. Gondolom megverték annyira, hogy nyoma maradjon, de ha nem is, a rendőrök nem valami toleránsak a cigányokkal, és utánajártak volna a dolognak. A haver ugyanúgy rájuk bökhetett volna, aztán a verekedőket vitték volna be, nem a párodat.


Esetleg ezt neki is elmesélhetnéd. Máskülönben csak ő fog rosszul járni; majd ha egyedül csatangol egy szűk kis sikátorban, akkor ráugranak nyolcan, és annyi neki. A rendőrökkel ezt nem tennék meg, azoktól félnek.


Amúgy nem is valószínű, hogy pont aznap, pont ott ugyanúgy összefutnak velük, illetve szerintem a haver is be fog ijedni.

2014. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kérdező !

Az előző válaszaidból úgy vettem le hogy a párod nem biztos hogy hallgatna a szép szóra, de azért mindenképpen először próbálj meg beszélni vele.A legfontosabb hogy higgadt légy, és jól gondold át mit mondasz. Ha az észérvekre sem hallgat akkor próbáld egy kis 'női praktikával' rávenni hogy gondolja meg magát.


Nem is tudom, nekem most így hirtelen ez jutott eszembe.Lehet hogy nem segít túl sokat,vagy csak azt mondom el amit az előttem lévők.

2014. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne menjen el, mert utána úgy se a "felbújtók" kapnák a büntetést.
2014. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!