Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan védekezhetek betörők...

Zsu Zsuzsi kérdése:

Hogyan védekezhetek betörők ellen?

Figyelt kérdés
A környékünkön ár mindenhova betörtek, és úgy érzem, mi vagyunk a következők. Riasztónk és távfelügyeletünk ugyan van, mégis úgy érzem, nem elég, mert a szomszéd házat is így rabolták ki múlt héten, igaz, nekik távfelügyelet nem volt. Az udvarunkon nem tartunk értéket, így tényleg az érdekelne, ha már betört, hogyan lehet megakadályozni, hogy minél több mindent elvigyen. Érdekel az is, hogy mi a teendő, ha otthon vagyok. Muszáj felkészülnöm, tudom, hogy jönnek hamarosan...

2014. aug. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyakoriak a betörések a környéken, egy otthonvédelmi lőfegyvert mindenképp szerezz be, tudom ajánlani a Keserű Művek HDM-jeit, amit kifejezetten erre a célra fejlesztettek ki.

A házőrző kutyát inkább nem javaslom, az írásod alapján tapasztaltak lehetnek a gazfickók, azoknál meg bevett szokás az ebek megmérgezése.

Hülyén hangozhat, de a csapdák is beválhatnak, pl. medvecsapda az ablak alá, elektrosokk a kilincsbe stb... Bár ezzel az a baj, hogy ha megsérül, köteles vagy ellátni a mentők kiérkezéséig.

2014. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,

köszi a választ. És ha arra kerül a sor, hogy ránk támad, és rálövök, akkor annak milyen jogi következményei lesznek rám nézve?

2014. aug. 14. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmilyenek. Szerencsére már a Magyar ember is megvédheti magát. Ezt is megéltük.


Én rákötnék a riasztóra egy füstgépet, (olyat, ami a discoban van) és egy időkapcsolót úgy állítanék be, hogy addig működtesse, amíg telenyomja az egész kecót glicerin gőzzel.

Na ettől biztos, hogy összeszarják magukat, és elhúznak a rákba.

2014. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!