Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiatalok hány százaléka...

A fiatalok hány százaléka akar külföldre költözni és ott családot alapítani?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
én külföldről szeretnék egy lányt behozni, és ittmaradni MO-n :)
2010. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
az én környezetem 70% -a , és ők valóban véghez is viszik, sztem az egész országban ilyen lehetnek a statisztikák.
2010. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Csak az nem biztos, hogy külföldön ennyi idegent be akarnak fogadni.
2010. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem szándékozok kimenni külföldre,max. csak kirándulni.(meg amúgy se vagyok jó nyelvekből,meg hiányozna a család)
2010. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Álmodozni biztos sokan, de az sok okból nem fog úgy alakulni mindig. Szerintem sokak fejében megfordul, aztán a végén nem hungarista lessz!!:))
2010. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Én az Alföldön lakom,itt nem sokan akarnak külföldre menni,pedig itt is nagy a munkanéllküliség.Viszont soknak van rokona és ismerőse külföldön,és tudják,hogy ott snics kolbászból a kerítés.És aki kimegy,azok közül is nagyon sok csakódni fog,főleg ha nem orvos vagy egyéb kurrens szakmával rendelkezik.
2010. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Én még tanulok, de már évek óta tudom hogy jó esetben nem fogok itt maradni. A környezetemben lévő fiatalok szintén ilyen kilátásokkal rendelkeznek. Tudom, hogy nem fogok munkát kapni a végzettségemnek megfelelően(talán majd egyszer), de úgy gondolom hogy még mindig jobb kint mosogatóként, mint itthon elvert/meggyilkolt tanárként. (Nem tanárnak tanulok, ez csak egy példa volt) És nem vagyok a hazám ellen, semmi ilyesmi, csupán úgy érzem, a hazám hagyott cserben engem!
2010. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Az baráti körömnek kb a 10%-a.

Amúgy én ki akarok költözni. És véghez is fogom vinni, mert szerencsére van külföldi segítségem.

2010. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Én semmiképpen sem szeretnék kimenni.

16/f

2010. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Fiatal nő vagyok férjjel egy gyerekkel.Most szervezzük a kiköltözést.Kb.6hónap múlva.

Mindent megpróbáltunk itthol de most már elé volt.Bíztunk sok mindenben de látjuk,hogy nincs remény jobb jövőre.Mi tudatosan készültünk.Az én szakmámban nem kaptam volna kint munkát,hát elvégeztem olyat amiből hiány van.

Nyelvtanfolyamra jártunk,hogy frissítsük a tudásunkat és go!!

A gyerekünknek itt nincs jövője,de még csak nekünk se.

Ja és a cigány is szaporodik.............

Lehet lepontozni,de ez az igazság!!!!

2010. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!