Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lenne lehetőségem...

Hogyan lenne lehetőségem olyan ismerősökre szert tenni, akik szívesen eljárnának az alábbi koncertekre? (Egy férfi kérdése, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most a nyáron lehetőségem nyílt arra hosszú idő és nyári munkák után is, hogy el tudjak menni Hobo koncertre, de anno az iskolában inkább lenézték ezt a műfajt, így mindig egyedül mentem. Van-e valaki, aki szereti ezt a műfajt vagy az alábbi zenék közül bármelyiket és szívesen ismerkedne kötetlenül? Deák Bill Gyula, Takáts Tamás, Mini, Beatrice, Hot Jazz Band, Harcsa Veronika, Csemer Boglárka, Karosi Júlia, Palya Bea, Herczku Ágnes és mindenféle jazz, sanzon, világzene.

Főként Hobo koncerekre járok mostanában és szeretem az ő művészi világát, verseket, amiket előad. Költészet, blues előadóestek. Van-e még rajtam kívül itt ilyen? Tudom furcsa ide kitenni ezt a kérdést.


2014. aug. 17. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

közösségi odalalon esetleg próbáltál már más rajongókkal beszélgetni?


ott könnyű hasonló érdeklődésűekkel felvenni a kapcsolatot.

2014. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pont Hobo oldala szerintem nem erre a célra jött létre. A többi talán lehetséges. A helyzetet nem tudom talán kicsit súlyosbítja, hogy világéletemben totált antialkoholista voltam.
2014. aug. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!