Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigánytelepek mennyire biztons...

Cigánytelepek mennyire biztonságosak nappal Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van egy munkahely,annak ott a telephelye.Nincs autóm csak bringával vagy gyalog tudnék oda járni,át kell menni a telepen és annak a szélén van.Más felől nem lehet megközelíteni.Téli időszakban már sötétben kellenne mennem haza mennem és sötétben kellene reggel menni.Aki oda tette a céget,valószínű az olcsó telek miatt,vagy nem tudom milyen megfontolásból.Normális ember nem nagyon mászkál arra.
2014. aug. 18. 10:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Ne menj oda dolgozni. Bicikli talán oké is lehetne, nem mintha arról nem tudna bárki lerántani, de télen bicaj? Nem lehetséges. Nem éri meg, rontaná a munkakörnyezeted. Gondolj bele, hogy nem tudnál hol ebédelni se a kollégákkal, hanem a rettegés menne...


Illatos út? Ott vannak ilyen telephelyek általában.

2014. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ismersz olyat, aki ott dolgozik? Tőle tudnál érdeklődni.

Így látatlanban nehéz bármit mondani. Lehet veszélyes is. De szerintem, ha ismernek a környéken, mert mindig arra mész majd dolgozni, akkor nem kötnek beléd. Inkább idegenként félnék.

2014. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
a 2. válaszoló ébresztett rá arra, hogy hogy kell elképzelni ezt? konkrétan egy házsoron mész keresztül, vagy a Dzsumbujon a 9-ben?
2014. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem illatos út.Város nevet nem mondok,egy 130 ezres városnak a cigánytelepe van ott.

Nem dolgozik arra senki,kb 2 cég van arra fele,talán 3 meg egy cigánytelep.

Nem jártam arra még soha,normális ember minek járna arra??Nem ismerek senkit aki arra ment volna bármiért is.Nincs arra semmi,kieső rész a város szélén.Kietlen puszta lerobbant házakkal ahova még busz se megy.

2014. aug. 18. 10:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy kisvarosi vagy nagyvarosi teleprol van szo. Nappal szerintem nem gazos de este tuti felnel tenyleg beszelj valakivel aki ott dolgozik .
2014. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egyedül kéne menned? Gondolom, mehetnék a munkatársakkal együtt. Azért úgy mégiscsak jobb :)
2014. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De akkor te milyen melot vegeznel ott?
2014. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Te laksz ott, te ismered azt a várost és az egyes részeit.

Szerintem a biztonság nagyon fontos. Ha úgy gondolod, hogy félned kell, akkor ne menj.

De tényleg az lenne a legjobb, ha ezt olyannal tudnád megbeszélni, aki ott dolgozik.

2014. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor az egy dzsumbuj igazából...

én nem mennék be oda

akik oda bejárnak szerintem mind olyanok, akiknek van kocsija; abban azért könnyebben át lehet masírozni a telepen, de a bicajról úgy lekapnak mint a huzat


a szegénység és a nyomor nagyon sokszor a lelket is megnyomorítja, úgyhogy ki tudja milyen emberek mászkálhatnak arra és hogy mire képesek

2014. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most öszintén ha egy kicsit is magatokban néztek jó mélyen és őszintén?!Tudjátok milyen egy Magyarországi cigánytelep.Ez egy 140 ezres lakosú városnak a cigánytelepe,ahova senki nem megy,még busz se,normális ember meg minek menne oda be.Nem tudok és nem ismerek senkit aki ott járt volna,vagy bármiért oda menne.Ha magatokbaa néztek és felteszitek a kérdést hogy bemennék oda éjszaka is sötétben?Akkor mit mondana nektek a belső hang?:)Őszintén!
2014. aug. 18. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!