Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigánytelepek mennyire biztons...

Cigánytelepek mennyire biztonságosak nappal Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van egy munkahely,annak ott a telephelye.Nincs autóm csak bringával vagy gyalog tudnék oda járni,át kell menni a telepen és annak a szélén van.Más felől nem lehet megközelíteni.Téli időszakban már sötétben kellenne mennem haza mennem és sötétben kellene reggel menni.Aki oda tette a céget,valószínű az olcsó telek miatt,vagy nem tudom milyen megfontolásból.Normális ember nem nagyon mászkál arra.
2014. aug. 18. 10:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ma 10:54


Szerintem egyedül kellene menni.Nem nagy cég,szerintem kb 3-4 ember dolgozik ott.Ez egy ilyen telephely.

2014. aug. 18. 11:04
 12/19 anonim ***** válasza:

Így nem mennék.

Csak nekem először úgy tűnt, hogy ez egy nagy gyár, vagy valami ilyesmi, ahova sokan mennek egyszerre.

De egyedül nem kóborolnék ilyen helyen, amerre még busz sem megy.

2014. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha normális ember nem mászkál arra akkor te miért tennéd??


Nézz inkább más melóhely után, ha rám hallgatsz.

2014. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én is azért hittem, hogy az Illatos útról van szó, mert olyasmiket írtál, valahogy úgy jött le:) hogy ez egy nagy hely, ahol ezrek dolgoznak nap mint nap.
2014. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ma 11:25


Ha ezrek dolgoznának akkor nem zavarna.De mivel nem sok embernek visz arra az útja,így már azért meggondolja az ember 2-szer.Főleg ha minden nap arra kellene menni kocsi nélkül,gyalog,vagy bringával.Ráadásul téli időszakban sötétben kellene oda menni és hazafele is már sötét lenne,ahol közvilágítás nincs is.

2014. aug. 18. 11:34
 16/19 anonim válasza:
AK-47 ? :)
2014. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én járkáltam ilyen helyeken,pesti telepen is,meg másik városban is. jól megbámultak,de ennyi. (gyakorlat miatt voltam,és nem egyedül,hanem egy tereptanárral)még házakban is voltunk. ha már jobban 'megismernek' akkor nem olyan gáz. de azért inkább nem vállalnék munkát a helyedben ott. mi lett végül?
2014. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A cigány nép alapjában véve egy barátságos nép félni valója csak annak van akik valamilyen úton módon ártottak vagy provokálták őket de azoknak viszont kel tartani tőlük mert ha egy kés vagy egy fejsze a kezükbe kerül biztos hogy csak nem ilyeszteni
2018. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
fognak vele de amúgy végtelenül barátságosak.
2018. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!