Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha házasodsz, szülnöd is...

Ha házasodsz, szülnöd is kell! A boldogító igen. Két ember legbensőségesebb ünnepe, szeretteik, barátaik körében. Illetve csak volt. Jön a Ratkó korszak?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam, hogy visszatérünk a Ratkó korszakba. Pedig most ugyanolyan pressziót érzek a gyerekvállalással kapcsolatban, mint abban az időben volt. A cikkel kapcsolatban pedig: Igen, abban nagy különbség van az emberek között, hogy mennyire érzik magánügynek a szülést. Van, aki úgy gondolja, hogy ehhez senkinek semmi köze (általában akiknek a gyermekkel járó kötelezettségeket viselni kell), míg mások (általában öreg, magukat mindenkinél okosabbnak tartó férfiak) pedig a jövő járulékfizetőit látják a gyermekekben. A kérdés az, hogy akik az ezzel kapcsolatos törvényeket megszavazzák, melyik csoportba tartoznak?

2014. aug. 23. 11:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi, ki hogyan áll hozzá huszonévesen
2014. aug. 24. 15:30
 12/13 Enslin válasza:
Olvastam a cikket,és nem hatott meg.Nem akarok szülni,és nem is fogok.Szerintem mindenkinek szuvenír joga,hogy eldöntse mit akar kezdeni az életével.Nem mondanám magam gyerek vagy házasság ellenesnek,de én nem úgy szeretnék élni ahogy sokan mások.A férjem sem szeretne gyereket,nekünk így teljes az életünk.Én sem háborgok azon,hogy valaki gyereket szül,mások se tegyék ezt az ellenkező esetben.27/N
2014. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12/12 Igazad van, mindenki saját maga hadd döntse el, hogy mit kezd az életével.
2014. aug. 25. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!