Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek milyen megmagyarázhatatl...

Kinek milyen megmagyarázhatatlan, természetfeletti kalandja volt már? Meséljetek!

Figyelt kérdés
szellemek,jelenségek,telepátia,furcsa véletlenek vagy bármi...minden történet érdekel :)
2010. jan. 16. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
volt ! de nemmondom el xP
2010. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megéreztem, amikor a nagymamám meghalt. Előtte makkegészséges volt, több száz km-re lakott tőlünk. Vagy telepátia volt, vagy más, nem tudom.
2010. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többször előfordult már olyan, hogy éjszaka arra ébredek, hogy valaki a nevemen szólít, vagy hozzám ér. Nem gondolom, hogy csak álom lett volna, mivel többször is előfordult már. Hiszek a szellemekben, de nem viszem túlzásba, nem kutatok ebben a témában. A másik dolog, ami még gyakrabban megesik, hogy valahogy megérzem, mi fog történni. Persze erre a "belső hangra" nem igazán szoktam hallgatni, mert amikor bevillan, hogy ez fog történni, elhessegetem, mondván, ez hülyeség, úgysem fog megtörténni. Aztán mikor bekövetkezik, akkor agyalok rajta, hogy megint nem hallgattam a megérzéseimre.
2010. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kétszer előfordult, hogy megálmodtam valamit, aztán egy héttel később megtörtént (pontosan ugyan az). Sajnos egyikben sem szerepeltek lottószámok :(
2010. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zenon ***** válasza:

Én találkoztam az ördöggel!Bejött az ajtón,és elkezdett fojtogatni...


http://www.youtube.com/watch?v=egbQGKU96iw

2010. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! igaz, nem ez volt a kérdés, de KÖSZÖNÖM ezt az élményt!!! :D:D:D
2010. jan. 18. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
na én meg hallgatok a megérzéseimre, csak hogy rosszak a megérzéseim :S
2010. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

17:44

b.assszameg még mindig szakadok!!!

ezz mekkora :DDDD

2011. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!