Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Na melyik válaszoló hányadikba...

Na melyik válaszoló hányadikba megy hétfőtől :D?

Figyelt kérdés
én már kijártam és nem sulizom hihi :D
2014. aug. 30. 14:34
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Én élvezem a szabimat, csak péntek éjszaka dolgozok legközelebb, de várom már... Ja, és nem minimálbérért! :P :D
2014. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
10%
17 éves vagyok, egész nyáron melóztam, már magamnak állom a koleszt is, na meg a sulit is, mert a családom szétment még kispulya koromban, ezáltal arra lettem nevelve hogy önálló legyek. szüleim elég csórók, faterom mostani kurväja elszedi a pénzt, ezért mostmár senkire se tudok támaszkodni... ugye az utazás sem 1 forint, még jó hogy a koleszból van hová mennem. 13 éves korom óta tanulok programozást, már egy komplett weblapot is összedobok nektek, sőt, már 15 évesen is képes voltam erre. de tényleg ugassatok csak tovább (Y) :)
2014. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
41%

#22:

Ez valóban dicséretes, tényleg sokszor hiányzik ez a mentalitás a mai fiatalokból, ezt elismerem és respect.


Viszont ha a tanulást arra érted, hogy iskolába jársz és papírt szerzel, az nem fogja neked garantálni, hogy nem minimálbéres munkát kapsz majd :-P De erre még majd rá kell jönnöd! És szó se róla tanulni kell, de ne bízd el magad, hogy az fog megváltani! Welcome to the real world!


És, hogy ne érezd magad úgy, hogy a nagy semmibe osztom az észt neked: 12 évesen kukoricaföldön dolgoztam nyaranta, 19 évesen programozást tanÍTOTTAM és te még pelenkába kakkantottál, amikor én már weblapot készítettem :-P

2014. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

12 évesen más választásom nem volt, csak ennek élni.

én is megpróbálkoztam a kinti munkával, de anyummal élek, neki pszichológiai gondjai vannak, legtöbbször már nevelni sem volt türelme, még 2 másik gyerek felnevelése után.

nem hiába vagyok ilyen gyökér a néppel szemben. :)


a tanulást nem CSAK az iskolában megkapott tapasztalatokra értem/értettem, semmit sem érek el egy informatika érettségivel, meg a többivel... sőt.


és az a legnagyobb probléma hogy én még ennyi tudással is cink vagyok, mert hiába járok olyan iskolába ahol talán annak alapjait is fogom hallani amit tudok, senki sem ért semmihez sem, és én vagyok a gáz mert nem egész nap otthon ülök és játszok. nem tudom mi lesz így.

2014. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hétfőn sehányadikba, mert Felvidéken az ünnep, sáháháh. De kedden 10.-be.
2014. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
14-be. nem akarom T_T úgy érzem sosem lesz vége! Lesz még egy 15. is, mert három éves a szakma...
2014. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
12.-be, a legnehezebb év lesz, de legalább most már mi leszünk a suli urai :D
2014. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!