Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó, tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi bunkó, tiszteletlen válaszoló?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasgattam itt a kérdéseket, főleg ebben a témában és nem egyszer találkoztam sértő, megvető hozzászólásokkal. Számomra ebben az a szomorú, hogy egyesek milyen stílusban nyomják. Általában mindig van egy olyan válaszoló, aki betámad aztán jön sorban a többi utána. Sajnos azt tapasztalom, hogy nagyon ritka neten az, aki normálisan elmondja a véleményét, tanácsod ad.

Engem az akaszt ki,amikor még a normális válasznak vagy kérdésnek is neki esnek, sokszor rettentő bunkón és alpári módon. Ha nem tud normálisan válaszolni, akkor inkább ne írjon. Vagy csak én vagyok ezzel így?


2014. jún. 10. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik vmi akkor rá kell hagyni GYK szabályzat.... :P most legyek sértő? :DDDD
2014. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt élik ki a fusztrációjukat, ennyi. Nem kell figyelembe venni és kész. Ha normális a kérdés, szokott ott normális válasz is lenni.
2014. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De szeretem ezt a frusztrációs dumát... :D

Amúgy meg akkor ne nézd az oldalt. Mit vársz? Hogy itt majd intelligens emberek lesznek? Nézd meg a kérdezőket, a fele olyan hülye, mint a...A legtöbb válaszoló meg nem különb tőlük

Ez az oldal az egyik kútvesztő az interneten, ne várj sokat.

2014. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Légyszíves a kérdéseket is nézd meg. Nem egyszer van az, hogy segítő választ írok, aztán jön egy bunkó és lehúz, elmondja, hogy hazudok és különben is csak neki lehet igaza.

Van olyan kérdező, aki semmi mást nem csinál, csak felteszi ugyan azt a kérdést napjában 900x, arra valahogy már nincs türelmem, hogy ennyiszer leírjam, hogy nincs igaza. Mondjuk ezeket a kérdéseket már csak jelenteni szoktam.

2014. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha meg normális és komoly választ adok akkor meg lepontoznak...:D Egyébként nálam teljesen kérdés függő, mert ha tényleg olyan a kérdés akkor megpróbálok segíteni, volt már olyan hogy valaki külön üzenetben köszöngette hogy segítettem neki, de a legtöbb kérdés annyira buta és nevetséges hogy egyszerűen nem érdemel rendes választ...
2014. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.!

Jah, arról meg ne is beszéljünk, hogy ha valaki magánvéleményt kérdez, és leírod, azt is leszavazzák...

2014. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is találkoztam már bunkó kérdezővel is. Volt olyan, hogy privát üziben válaszoltam, mert olyan volt a kérdés és lehurrogott, hogy én őt ne oktassam ki, pedig csak tanácsot adtam. :)
2014. jún. 10. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy miért, akkor a kérdésednek mi értelme?
2014. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eleinte csak is maximálisan segítőkész és általam hasznosnak gondolt válaszokat írtam. Aztán szépen pontozgattak lefelé, akkor már úgy voltam vele, hogy nem érdekel az egész. Troll kérdésre, illetve olyanra ahol a kérdező alapvető szavakat se tud helyesen leírni, igenis oda trollkodok. Valamint kis "tizenévesen dugtam most mi van", kérdésre is.
2014. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!