Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek hogyan teltek a középisk...

Kismutyesz_ kérdése:

Kinek hogyan teltek a középiskolás évei?

Figyelt kérdés
Nekünk holnap lesz a nyitó nap, és már most gyomor idegem van, mert ott leszek egy csomó ostoba ember közt. Ráadásul jön hozzánk egy agresszív srác aki megbukott. Egyszer már nekem is ugrott. Kétszer akkora, mint én. Másodikos leszek egyébként. Ti hogyan éltétek meg?
2014. szept. 1. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Életem legszebb évei voltak, sok-sok szép emlékkel, máig tartó barátságokkal.

Még mindig emlékszem az első napra, izgultam, milyen lesz az új környezet, új emberek, mert nem vagyok túl laza, meg nagy dumás. De már az első napon sikerült összebarátkoznom másokkal.

Jó osztályunk volt, összetartóak voltunk és nem bántottuk egymást. Igaz másokat sem.

Konfliktusok csak a tanárokkal voltak.

2014. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát, amit megtanultam, hogy nyitottabbnak kell lenni, ismerkedni, barátkozni kell. (Ne gondolj úgy másokra, hogy idióták, amíg nem is ismered őket közelebbről!)

Részt kell venni egy csomó programon, bulin, mert úgy százszor érdekesebb és szebb lesz az egész, hidd el :)

Próbálj jobban beilleszkedni, de közben legyél önmag!

2014. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki alapból úgy véli, hogy a körülötte lévő emberek azok ostobák, akkor ott valami önértékelési baj van. S mivel ezt ki is fogod mutatni vagy elmondod, ne csodálkozz, ha keserű éveid lesznek az ostobák miatt. Azért, mert a másik ember nem ugyanazt szereti, mint te, attól még nem ostoba. És ha az is, joga van annak lenni.
2014. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek mindenkibe bele kötnek akik nem szimpatikusak nekik.
2014. szept. 4. 19:49
 5/5 anonim válasza:
Rosszul teltek. Cicababa osztálytársnők kiközösítettek kamaszkori problémák miatt.Plusz csúfoltak hogy ronda vagyok a fiúk 6 éven át.22 vagyok már de mai napig is azt mondom hogy száradna le a fa.szuk. Elmenni nem tudtam anyáék nem engedték.
2016. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!