Minek kell felvonulni?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre! Nekem semmi bajom a melegekkel. De azt nagyon utálom, amikor tangában illegetik magukat a kocsijaikon és kiabálnak meg énekelnek.

Minek kell ez az egész? Minek kell ez a "meleg büszkeség menete"? Nem veszik észre, hogy a többség pont emiatt utálja őket?

Amellett pedig ők reklamálnak azért, hogy ne különböztessék meg őket, meg hogy velük is bánjanak úgy, mint bárki mással. Akkor meg minek feltűnősködnek ezzel? Így pont ők teszik magukat mássá. Kívülállókká. Akkor most hogy is van ez?

Kíváncsi lennék esetlegesen ide tévedő homoszexuálisok véleményére is.


Ja, és azért tettem ide ezt a kérdést, mert nem tudom megnyitni a Szerelem, Szex témakört. Ezért ezúton is kérném az oldal fenntartóit, hogy ne tegyék át a kérdésemet.


2010. jan. 17. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem semmi gond hogy ide tetted, ez is a kultúrához tartozik és közösséghez.

A másik hogy a melegeket valamiért is szeretni vagy elfogadni az baromság. Egy ez abnormális hogy egy azon nem próbál szexuális kapcsolatot létesíteni. Undorító és gusztustalan ez a normálisoknak. Egyszer vonuljak fel az igazi házaspárok férj és feleség, nő és férfi ahogy szeretik egymást és kitartanak egymás mellett.

Mire büszkék a melegek? Hogy nem tudnak csajozni???

Őket bezzeg nem viszik a pszichiáterhez... ha az egyáltalán segít is valamennyit nekik.

2010. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehetőleg mellőzzük a sárdobálást!
2010. jan. 17. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

"De azt nagyon utálom, amikor tangában illegetik magukat a kocsijaikon és kiabálnak meg énekelnek."


- Ebből kiderült, hogy még egyetlen felvonulást sem láttál élőben. Innentől kezdve nem értem a kérdésed.

2010. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valóban nem. De nem is ez a lényeg
2010. jan. 17. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:

De igen, ez a lényeg. Mert ha láttál volna, tudnád, hogy csupán töredékét képezi a felvonulóknak az ilyen magamutogató, undorító alakok. A többi részét teljesen hétköznapi módon öltözik fel ilyen eseményre.


Innnetől kezdve szó sincs feltűnősködéről, amit sokan felrónak nekik.

2010. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már maga a felvonulás a feltűnés.

Nem értitek? Pont ez a probléma. Ha azt akarják, hogy fogadják el őket és kezeljék úgy, mint mindenki mást, akkor minek felvonulni. Ezzel kvázi azt hangoztatja, hogy én jobb vagyok nálatok stb. stb.

Ezek után meg csodálkoznak hogy utálják őket?

2010. jan. 17. 23:10
 7/11 anonim ***** válasza:

A meleg elenyésző része vonul fel, és a felvonulók elenyésző része illegeti tangában magát.

Rengeteg meleg van, sokkal több, mint sokan képzelik, csak ők nem viselkednek feltűnően.

2010. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De azoknak akik mégis, azoknak miért kell?

Az egésznek az értelmét nem látom.

2010. jan. 17. 23:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ettől még nem kell a melegről általánosságban ilyen konzekvenciát levonni.
2010. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akiket leírsz azok a köcsögök. Jobb szót nem tudok rájuk. Mondjuk az emberek 20%-a legalább biszex, szóval ha végigmész az utcán, minden 5. ember más. A családodból is valószínűleg páran, csak valószínűleg titkolják, lehet még maguk elől is.

De tény, én se lennék homofob valószínűleg, ha nem találkoztam volna pár ilyen köcsög kategóriással.

2010. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!