Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "melegek" mért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "melegek" mért szeretnek felvonulni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem az összes homo csinálja ezt,de akkor is kíváncsi lennék,mi motiválja őket erre?Ennyire szeretik a baleseti sebészet légkörét vagy mi?Esetleg imponál nekik hogy sok izmos rendőr között mehetnek végig? :D
2011. máj. 22. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ennyi erővel a pedofilok és a koprofilok is felvonulhatnának.
2011. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mert feltűnési viszketegségük van. A vonulgatók nagy része sztem divatb*zi. Egyébként a homárfelvonulás kimeríti a közszeméremsértés fogalmát, de a rendőrséget ez vmiért nem zavarja.
2011. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Imádják magukat mutogatni..pfejj..
2011. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

koprofilok?


necrofilok is vonuljanak és tartsanak élő bemutatót XD


am nem tudom


19F

2011. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Koprofil = aki a kakiszexet szereti :D
2011. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
pfujjj :D
2011. máj. 22. 19:08
 7/25 anonim ***** válasza:

A sokszínűség megünneplése lenne a cél. Ez a verekedős-dobálós dolog csak lepukkantabb helyeken dívik, máshol inkább egy utcabálra hasonlít a dolog, nincsenk kordonok, rendőrök is csak elvétve, város szerte bulik stb.

Itthon dacból csinálják, megmutatni, hogy nem félnek az ellendemonstrációtól.


Stonewall miatt alakult ki ez a szokás. Ott egy elég durva lázadás szerű demonstráció volt. Erről itt olvashatsz bővebben.

[link]

2011. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
jaj annak a rendőrnek akit elkaptak,betették a közösbe :D
2011. máj. 22. 19:13
 9/25 A kérdező kommentje:
amúgy mi pont ezt szeretnénk elkerülni,hogy egy békés,utcabál szerű dolgon ünnepeljék,hogy(......)
2011. máj. 22. 19:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha a kommentet is lehetne értékelni, most az utolsóra kapnál egy zöld kezet!
2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!