Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A meleg felvonuláson a résztve...

A meleg felvonuláson a résztvevők miért nem tudtak egyenruha, izé bocsánat, kirívó öltözet nélkül felvonulni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Talán mert b@zik,így jelzik ,hogy ők bármit megtehetnek.A normális emberek arcába röhögnek.Nekem nem lenne velük bajom ,ha egymás közt csinálnák legyen a hálószoba titkuk ,de ,hogy felvonulnak és még csodálkoznak ,hogy dobálják őket? UNDORÍTÓ!!!
2010. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem olyan kihivóak.Meg őket is meglehet érteni.Dacolnak azzal a társadalommal,amelyik megveti,leköpi!Tudjátok mit én is ezt csinálnám és lesz.rnám a népet!Gondoljatok bele az ő helyükbe...
2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom a felvonulással. de akkor csinálják civilben. így tisztességes nem? így nem sértenék más emberek jogait.
2010. márc. 3. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem a tálibok között élünk, így az ember olyan ruhát vehet fel amilyet akar.
2010. márc. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Attól még minősíthet a ruha. Nyilván nem lehet betiltani emiatt a felvonulást, mert tényleg azt vesz fel amit akar, de akkor ne csodálkozzon, ha a társadalom ellenszenvével találkozik. Ugyanaz, mint mikor az agyontetovált kopasz de nem bűnöző felháborodik ha bűnözőnek nézi az egyszerű ember...


Mellesleg a többségük nem szokott kirívó öltözetben felvonulni, de a feltűnő embereket mutatják a médiában.

2010. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Na tessék!2.hozzászóló vagyok!Lepontoznak mert nem értek egyet!Az átleg ember között is van aki úgy öltözik mint egy prostituált,vagy mint egy bohóc.Akkor?Köztük is vannak kivételek!Az ilyen de utálom a melegeket embereknek azt kívánom hogy legyen a családjába is ilyen és majd meglátjuk hogy áll a szája!
2010. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, de nem is engedném. Szerintem a szexuális beállítottsága mindenkinek a magánügye kellene, hogy legyen. Amit viszont ők csinálnak a felvonuláson, az már sérti a közízlést, szerintem.
2010. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem vonulok fel, mert heteroszexuális vagyok. Szerintem a mai világban már senkit nem érdekelnének, ha nem hívnák fel magukra a figyelmet.
2010. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki magánügye?Akkor miért nem tudok végig menni egy parkon anélkül,hogy ne d.gnának a padon a heteroszexuális fiatalok?Jaaaaaa ez természetes,ezt lehet csinálni!!!
2010. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
az év minden napján nézik, ahogy más heterok nyaldossák egymást az utcán...egy napot igazán adhattok nekik is a tojást meg megehetnétek vacsorára (:
2010. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!