Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is a magyar...

Szerintetek is a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Legfőképp a barna szemű és barna hajúak, kis aranyos arccal ami tipikus magyar jellemző. :) Csak jó lenne, ha megtartanák az 1000 éves kultúránkat és nem majmolnák a nyugati, liberális, amerikai szenny dolgokat. Nem kell népi ruhába járni nem ezt akarom ezzel mondani, csak nem szabad veszni hagyni az igazi magyar értékeket ami magyarrá tesz bennünket.
2014. szept. 6. 15:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Szerinted mit tud egy átlag magyar lány arról, hogy mik a magyar értékek? Sőt, mit tud egy mai átlag magyar ember arról, hogy mik a magyar értékek?
2014. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
40%

Ez olyan hülyeség. Most még belemosod a liberális meg az amerika szenny dolgot. Összehordasz mindent!

"1000 éves kultúránkat" Igen az is bele tartozik hogy minden 4. tini lány r***nc?!

2014. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
Vörös vagyok, kék szemmel és liberális. Hála istenek, nem férek rá a te kéjlistádra.
2014. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Az nagyon szomorú, ha nem ismeri a saját nemzete történetét, hagyományait, kultúráját. Ezt már általános iskola 1. osztályában kéne taníttatni.
2014. szept. 6. 16:03
 5/33 anonim válasza:
szerintem egyik nép sem szebb a másiktól pláne hogy az egész szép dolog viszonyítás kérdése kinek mi . másik beszélgetek külföldi emberekkel angolul és nem érzem hogy csakmert magyar lennnék más lennék bármiben is szertintem ez csakamolyan büszkeség bár nem tudom mire ? :D arra hogy barbár módon szétfosztogattuk nyugateurópát ?:D vagy arra hogy hogy szétszopattak minket miután letelepedtünk?:)
2014. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
0%
Honnan tudod, hogy barna hajúak, amikor a tinik 90 %-a már 14 évesen festi a haját? :d
2014. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Fő a természetesség kezit csókolom.
2014. szept. 6. 16:05
 8/33 anonim ***** válasza:
59%

Sokkal szebb lányok is vannak a világon, mint a magyar nők. Sőt! Sok magyar lány is van, aki fehérbőrű és szőke.

De mi az igazi magyar érték? Csak egy demagóg szöveg.

2014. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
90%

kérdező. akkor én megfelelő vagyok?

barna a hajam, barna a szemem. és épp zsíros kenyeret eszem hagymával.

ilyesmire gondoltál?

2014. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

#5

Nyilvánvalóan nem vagy kompetens a témában, csak azt tudnám, hogy akkor minek válaszolsz..

Pl a német\angol nők jelentős része nem szép, ez nem ideál kérdése, egyszerűen nem azok. Ez nem azt jelenti, hogy nincs szép nő közöttük, vagy hogy minden magyar nő szép lenne, kivételek mindenhol vannak.

2014. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!