Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is a magyar...

Szerintetek is a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Legfőképp a barna szemű és barna hajúak, kis aranyos arccal ami tipikus magyar jellemző. :) Csak jó lenne, ha megtartanák az 1000 éves kultúránkat és nem majmolnák a nyugati, liberális, amerikai szenny dolgokat. Nem kell népi ruhába járni nem ezt akarom ezzel mondani, csak nem szabad veszni hagyni az igazi magyar értékeket ami magyarrá tesz bennünket.
2014. szept. 6. 15:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

A magyar lányokra azért mondják, hogy szépek, mert olyannyira keveredtünk más népekkel, hogy igazán változatos a felhozatal, és mindenki megtalálja az ízlésének valót. Kb. sehol nem találsz tiszta turanid nőt, de mindegy.


Az meg hogy az össze többi népet a kultúrájával együtt szennynek nevezed, vicces, mert úgy látom, te nem ellenük, hanem a fejlődés, a változás ellen vagy.

2014. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam, hogy LEGFŐKÉPP a barna hajú és szeműek, nem pedig azt, hogy szőke kék szemű nem magyar és, hogy nem szép. Tulajdonképpen a saját ízlésemet csempésztem bele az okfejtésbe, ami egyébként tipikus magyar rassz jegy.
2014. szept. 6. 16:12
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem.


Hol látsz te magyarországon ilyen csajt?

[link]

Vagy ilyet..

[link]

Vagy ilyet..

[link]

2014. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Vagy tipikus olasz, spanyol, indiai, indián, cigány, török, görög...
2014. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Ettől a 3 ribizlitől Magyarországon csak szebb van.
2014. szept. 6. 16:14
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Ettől a 3 ribizlitől szebb valszeg az egész kontinensen nincs... A legtöbb magyar csaj ilyen lepukkant, bő ruhákban járó, ízlésficamos. Tisztelet a kivételnek. Legtöbbjük nagyon keveset adnak magukra. Pedig addig kellene, amíg értékelhető, mert 35 felett már nehezen fog menni.
2014. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

ez nacionalizmus volt kicsi szívem, eredeti szőke hajú, kék szemű vagyok és 1000%ig magyarnak vallom magam, és persze az is vagyok :DDD

Egy Lány

2014. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Vannak itt nem magyarok is, azért azt tegyük hozzá nagyon óvatosan.
2014. szept. 6. 16:18
 19/33 anonim ***** válasza:
Egy szép lány zsákruhában, koszosan is szép. A linkelteknek szilikon, szoli, smink meg drága cuccok kellenek, hogy valahogy kinézzenek.
2014. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Egy lány! Akkor légy kedves olvasd el az előző hozzzászólásaimat is.
2014. szept. 6. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!