Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is a magyar...

Szerintetek is a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Legfőképp a barna szemű és barna hajúak, kis aranyos arccal ami tipikus magyar jellemző. :) Csak jó lenne, ha megtartanák az 1000 éves kultúránkat és nem majmolnák a nyugati, liberális, amerikai szenny dolgokat. Nem kell népi ruhába járni nem ezt akarom ezzel mondani, csak nem szabad veszni hagyni az igazi magyar értékeket ami magyarrá tesz bennünket.
2014. szept. 6. 15:59
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Elolvastam és attól még az volt. A magyarokat leszűkítetted a neked tetszőkére.
2014. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
31%
Az a baj, hogy hiába költ magára egy magyar nő, hiába van kiciomázva, én mögé látok, és látom benne a romlott belsejű prolit.
2014. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#22: Fair enough. De nem minden kicicomázott szép nőben van ott a proli.

Már párszor írták ezen az oldalon is és igazuk van, hogy az igénytelenebb csajokban sokszor több proli van mint a másik oldalon.

2014. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:

A 18-25 közötti magyar nők nagy részét Európa legnagyobb qvái között tartják számon, ezt már elég sok külföldi blogon olvastam, tisztelet annak a kevés kivételnek. Greedy-whores vagy gold-diggers, ezek a kifejezések röpködtek, ami után már nem lepődök meg.

A kérdésedre a válaszom, NEM nem a magyar nők a legszebbek. Voltam Svédországban és Norvégiában is, ott sokkal szebb és csinosabb nőt láttam, mint itt. Illetve a kedvesebbek és segítőkészebbek voltak, mint a magyarok.

2014. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
A sok önérzetes csöves proli hogy lepontozza azokat, akik azt írták, hogy nem a magyarok a legszebbek...:D
2014. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mindig hatalmas nagy hülyeségnek tartottam ezt a "magyar nők a legszebbek" szöveget. Főleg, hogy magyarok szájából halottam még csak, külfölditől sose. Ha egymás mellé raksz két közép-európait sose mondod meg, hogy az illető magyar, szlovák, lengyel, vagy mondjuk horvát.
2014. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Hát dehogynem azt látni kell.
2014. szept. 6. 17:13
 28/33 anonim ***** válasza:

#25: Azaz :D

Itt mindig ez megy. Abszolút lényegtelen, hogy a válaszod hasznos vagy sem, ha nem azt írod ami tetszik az ittenieknek, hamar 0% lesz xD Sok nyomoronc...

2014. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"liberális, amerikai szenny+ árad ránk, ami még csak nem is liberális csak szabados.


Amúgy a válaszom nem, nézz körbe a világba!


A magyar szépség, nem honi egyedi tulajdonság. Van itt minden környező országban, azonosok vegyes ősökkel.

2014. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Ez azért van kedves hőbörgők, mert hála a magasságos megváltónak még mindig jóval több a hazaszerető ember.
2014. szept. 6. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!