Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz Magyarország...

Szerintetek rossz Magyarországon élni? És ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Ha megtehednéd,hogy máshova költözzél ,melyik hely lenne az?(országra gondolok)
2010. jan. 18. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Valakinek igen valakinek nem. Nem lehet egyöntetűen kijelenteni egyiket sem.

De egyébként én japánba költöznék legszívesebben, csak az a gáz hogy nem tudok japánul:D most tanulok eddig nem sok sikerrel.

2010. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom melyik országot választanám,de ha tehetném tuti elköltöznék.Magyarnak lenni tuti megalázó!

Pláne amit a fizetésekkel csinálnak.Más országban minimum 300.000forintot keresnek egy hónapban és megtudnak élni.Nálunk még a 100.000forintot se éri el,de azért mindent emelnek.Nevetséges az egész.És még nálunk akarják bevezetni az Eurot.Röhej!

2010. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem maga az országgal lenne a probléma hanem a minden napi élettel.Előző jókat irt a fizetésről de abban nem értek egyet hogy megalázó lenne magyarnak lenni.H rendes fizetés lenne és lenne lehetőség fiatalon elindulni nem költöznék el.Én ha mehetnék Angliába mennék bár tőlünk nyugatra szinte oly mindegy.
2010. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriába vagy Németországba költöznék legszívesebben.

Azért rossz Magyarországon élni, mert nincs munkahely. Akinek van hol dolgoznia, az meg kevés fizetést kap. Legalábbis vidéken ez van sajnos. Itt átlag 60 ezerből kell élni, külföldön meg havonta 1500-2000 eurót kézhez kap az ember.

2010. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
pl az a fajta egymásra köpködés amit a pártok csinálnak, nagyon tudom unni,ha vmelyik jót csinál,csak a rosszat szajkózzák,meg a magasfokú korrupció és h elherdálják minden szarra az adófizetők pénzét...és ezért utálok itt élni.viszont nem tudnék elmenni Magyarországról..mégiscsak a miénk,és van sok szép dolog ezeken kívül,csak az értékekre nem fordítanak akkora figyelmet
2010. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Magyarországon nem könnyű élni, de ezt lehetne más mentalitással is tenni. Szeretünk panaszkodni, nem szeretünk küzdeni, mindig keressük a könnyebbik utat. Vegyünk példát a lengyelekről, rosszabb körülmények között élnek, de olyan küzdeni akarás van a fiatalokban, hogy öröm nézni. Mi meg befelé fordulunk.


Én Németországba költözök, de pusztán azért, mert vér szerint német vagyok, és szeretnék ott is élni egy ideig (Mo-n születtem, itt éltem világ életemben). De mivel magyarnak tartom magam, ezt az országot tartom otthonomnak, tudom, hogy előbb vagy utóbb visszatérek.

2010. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Haitihoz képest egyáltalán nem rossz. Svájchoz képest kicsit rosszabb.
2010. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A lengyelek rosszabb körülmények között élnek, mint mi? Hát figyelj nem tudom, nekem vannak lengyel barátaim, nekem nagyon nem úgy tűnik.
2010. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Ukrajnában élek, magyarországon tanulok, és sokkal de sokkal fejlettebb magyarország mint ukrjna. ukrajna nagyon szegény ország, de az ukránok büszkék magukra, és inkább a megoldást keresik mint hogy "szakembert hivjanak" valamilyen ügyben. ezt csak példának hoztam fel. sok itt a bűnöző meg a cigány, de ez magyarországon is megtalálhato. szoval, nekem magyarország is jo és szép.Főleg Budapest. De én szivem szerint New yorkba költöznék, habár nemtudok angolul
2010. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

En most New Yorkba elek es elmondom neked oszinten Amerika szar. itt nincs elet minden draga es nem keresel semmit. Ha nem 5-10 laktok egy lakasba akkor ki nem tudod fizetni. Sokat jarok MO mert haza szeretnek koltozi es MO jobb. Amerika mar hallot. Ne is beszeljunk az immigrationrol mert mindig keresik az embereket. Ha elkapnak akkor minden dolaodart elveszik es kisemmiznek.


Szerintem legyetek boldog mert MO eltek

2010. febr. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!