Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen volt anno egy kommunist...

Milyen volt anno egy kommunista család? Milyen szerepe volt a férfinek és nőnek, hogyan nevelték a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Milyen erkölcsi nézeteket vallottak, milyen volt a gondolkodásuk?

Ha valaki használható oldalt tudna erről belinkelni, megköszönném. :)


2013. ápr. 7. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdést tettél fel ezzel kapcsolatban. Komolyan :)


Viszont azt el kell mondanom, hogy bár a kommunizmus idején születtem, mégsem vagyok kommunista, de elmondhatom bátran, hogy mit gondolok erről. A gyereknevelés abban az időszakban jó volt, mert sok szülő törődött velük, volt idejük és türelmük felnevelni őket. Sok családtagom és barátom is így gondolja. Néhány barátomnak van gyereke és igyekeznek úgy felnevelni őket, mint annak idején az ő szüleik is így tették. Biztos észrevetted, hogy manapság egyre neveletlenebbek a gyerekek, mert egyik szülő sem törődik vele eleget, nem állítanak fel nekik akadályokat, nem mesélnek nekik, stb.


Bocsánat, hogy nem igazán témába illő a válaszom, de úgy éreztem, muszáj volt leírnom.

2013. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!