Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem rosszindulatból vagy...

Nem rosszindulatból vagy bármilyen negatív okból kérdem, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, a 444-től a Tamás Bence Gáspár, és Ács Dániel zsidók?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy neked?
2014. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nah igen, erre nem gondoltam, ezt is bele kellett volna tennem a kérdésbe. Azért ciki hogy ma már nem lehet megkérdezni csak így simán hogy ők zsidók e? Elé kell tenni minden szart hogy én nem vagyok rasszista se zsidógyűlölő stb stb és mielőtt még valaki megkérdezné azért nem mindegy nekem mert felmertül bennem a kérdés és kíváncsi vagyok. Nem kéne ekkora balhét csinálni ebből az egészből ha azok hát azok engem csak érdekel...
2014. szept. 16. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Liberális firkászok, nincs kizárva, hogy zsidók.
2014. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
38%
Igen, zsidók . Izreali pénzekből megy a portál.
2016. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Persze hogy azok.
2020. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudni, hogy azok-e. Értékrendejüket nézve nekem teljesen mindegy, ígyis-úgyis kártékonyak.
2021. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!