Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Össze tűzésbe kerültem . Mit...

Össze tűzésbe kerültem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy még a nyáron összetűzésbe kerültem egy gyerekkel(focipályán voltunk,utánna ordíott.facebookon írogattam hogy minek jött oda az a gyerek stb..)és ma a buszon oda ült mellém hogy száljak le az első megállónál és akkor megver stb.. persze nem egyedül volt hanem a testvérével..(hmm..) Én meg beszari módjára nyaliztam hogy nem akarok balhét stb.. szerintetek mit kéne tennem? Nem akarok gyengének tűnni de ha szólok valakinek hogy verjük meg őket vagy valami akkor még jobban kapok..ha meg megveretem magam akkor meg tovább fognak basztatni...szerintetek?15/F középiskolás.

2014. okt. 16. 17:24
 1/1 anonim válasza:
Beszéljétek meg, kérj bocsánatot (még akkor is ha nem te vagy a hibás) meg ilyenek :) hajrá
2014. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!