Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék barátkozni vagy...

Szeretnék barátkozni vagy e-mailezni magam új osztályba kerültem de visszahúzódó vagyok tehát nehezen barátkozom más is van így ezzel? 19L

Figyelt kérdés
az összes barátnőm más suliba került vagy elköltözött vagy pedig pasija lett neki és csak ő létezik számára én pedig teljesen egyedül érzem magam
2011. nov. 7. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:
a kérdésben a " magam " szó véletlen került oda :)
2011. nov. 7. 20:07
 2/8 anonim válasza:

Én szívesen barátkoznék veled! :)

Nógrád megyei vagyok

2011. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, visszanézel a kérdésre még? Csak mert érdekel merre laksz.:)

21/F

2011. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért érdekel? :)
2011. dec. 1. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert csendesebb vagyok, nincsenek barátaim, szívesen barátkoznék, de eddigi tapasztalataim alapján csak akkor, ha az illető a közelben lakik, mert egy idő után képes vagyok bunkó módon nem válaszolni az emailekre, mivel a távolság miatt nem sok esélyt látok a találkozásra. Ez utóbbi nekem fontos, mert élőben szeretnék beszélgetni.
2011. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha gondolod írhatsz privátba én is szívesen e-maileznék :)
2011. dec. 2. 07:15
 7/8 anonim válasza:
ha gondolod nekem is írhatsz. Hasonló cipőben járok, mint te :)
2011. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pink Cadillac válasza:
Szia, ha barátkoznál írj nyugodtan, mia legjobb barátnőmmel barátokat keresünk éppen, szeretnénk egy vállalható társaságot összehozni, de legalább is új embereket megismerni! :) Ő is a visszahúzódóbb kategóriába tartozik. Szóval, ha van kevded írj! :)
2012. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!