Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítene egy családfakutató?

Segítene egy családfakutató?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, így saját keresettel még nem rendelkezem. Szüleim és nagyszüleim által vissza tudtam vezetni egy pár szálat, de nem sokat. Nagyon érdekel ez a téma, bele is mennék, de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. Néztem pár anyakönyvi oldalt, de szó szerint elvesztem a sok egyező nevű emberben és a milliónyi adatáradatban. Levéltár? Oda hogy juthatok be? Vagy egyéb mód? Ha lenne olyan családfakutató, aki tudna nekem segíteni akár tanáccsal, akár kész segítséggel, nagyon szépen megköszönném.

2014. nov. 1. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Van egy jó kis családfakutató progi: MyHeritage :)
2014. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. nov. 1. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Örs Vezér térhez közel a Tihany téren található Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza által működtetett Családtörténeti Kutató Központ. Teljesen ingyenes és segíteni fognak abban, hgy mit hogyan csinálj:


[link]

2014. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen! :)
2015. febr. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!