Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnőmmel 3 éve voltunk...

Barátnőmmel 3 éve voltunk együtt mikor ő meghalt. Most lesz a temetése és szeretnék valami ide illő dalrészletet vagy idézetet írni a szallagra. Tudtok ilyet mondani? Mindenképpen magyarra gondoltam. én 17 éves vagyok ő 16 volt.

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Olyat írj, ami belőled fakad, ami a te gondolatod, érzésed.


Annyira gáz, ha idegenektől ellesett szöveget íratsz a szalagra. Milyen barátnők voltatok, ha még egy önálló, saját gondolatod sincs?

2014. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden mosolyod, mozdulatod, szavad,

őrzöm, mint hulló tárgyakat a föld.

Elmémbe, mint a fémbe a savak,

ösztöneimmel belemartalak,

te kedves, szép alak,

lényed ott minden lényeget kitölt.

2014. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétemet .
2014. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dalrészletet hanem valamit ami a szívedből jön, az lesz a te valódi szavad és nem amit más előre megírt.
2014. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem neked is és a családjának!

A baráti kapcsolatban mi volt a közös bennetek és a szoros kötelékben mi tartott össze benneteket?

Nagyon szép a magyar szövege:Kovács Kati előadásában a Vangelis. Az Edda együttesnek is, egy társukat vesztették el. Ha volt olyan zene amit mindketten szerettetek akkor az is méltó megemlékezés lehet.

2014. nov. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek megtaláltam végül azt ami tényleg tetszett.
2014. dec. 13. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!