Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valaki volt már...

Mit tegyek? Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a dolog, de megpróbálom a lehető legrövidebben leírni.

Szóval van egy gyerekkori barátságom (16 éves), és az a probléma áll fenn, hogy valószínűleg hazudott nekem. Az történt, hogy volt egy fiú, aki tetszett nekem, és el is mentünk hárman valahová (barátnőm ismerte), de ott furán viselkedett a srác, ezért rögtön levágtam, hogy valami nem stimmel. Kiderült, hogy hajt a barátnőmre. A barátnőm azt állította, hogy csak barátok és ő sem értette a fiú akkori viselkedését. Oké, eddig nincs is semmi gond... szépen elfelejtettem a srácot. De nemrég kiderült, hogy együtt vannak (a srác szerint, a lány nem tudja, hogy tudom).


Egyértelmű, hogy nem tudom elképzelni a barátnőmről, hogy ezt elhallgassa, évek után ismerem annyira, de ott van bennem, hogy mi van ha mégis? Nem akarok hinni a fiúnak, mert nem ismerem annyira, és így hogy egyszer találkoztam vele, elég furcsa is, de mégis mi oka lenne rá, hogy hazudjon nekem? A barátnőmnek több indoka lehetne rá.

A srác arra kért, ne mondjam el barátnőmnek a dolgot (mondott mást is), de ezt nem hagyhatok szó nélkül. Ha igaz, amit mond, tegyem tönkre a kapcsolatot, csakhogy megtudjam az igazat, vagy inkább hagyjam a fenébe és a barátnőmet is?

Tanácstalan vagyok és teljesen összezavarodtam, sosem voltam még ilyen helyzetben.


Kort nem írok, de nem egy kis 13 éves kislány vagyok.


2012. máj. 14. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha valahol értelmetlenül raktam oda a szavakat, de siettem!
2012. máj. 14. 14:48
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha rákérdezel erre a barátnődnél. Azt már te is le fogod tudni szűrni, hogy hazudik e a kapcsolatát illetőleg, vagy nem? Annak tudatában dönts!
2012. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, úgy már menni fog. Köszönöm a gyors választ!
2012. máj. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!