Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki ilyen helyzetben volt, az...

Aki ilyen helyzetben volt, az mit csinált?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de mégis sokszor egyedül érzem magam. Túlságosan ritkán tudunk összefutni. Ennek oka gondolom az, hogy kb. mindegyiküknek párkapcsolata van, és érthető módon inkább töltik a szabadidejüket a párjukkal. Vagy a munkaidejük olyan, hogy későn végeznek, és sietnek haza. Egyszerűen nincs rá lehetőségem, hogy egy este csak úgy spontán beüljek valakivel valahova. Engem ez azért eléggé nyomaszt, mert néha jó lenne kimozdulni, és nem csak havi egyszer, amikor sikerül mindenkinek azonos időben szabaddá tennie magát.

Volt már valaki ilyen helyzetben? És ha igen, akkor hogy oldotta meg? Szívesen ismerkednék új emberekkel is, de hát ha nem járok el sehova, úgy nehéz további barátokat találni. :D


23/L


2013. febr. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok. Hogy oldottam meg? Eddig még sehogy.
2013. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öreg szülős elit egykéknél ez gyakori szindróma.Én kifogtam egy jó csajt,húsz év alatt csináltam neki,meg magamnak négy gyereket és a fax se ér rá unatkozni.Ja ,meg vettem földet,vannak birkáim.És a zéró önállóságú anyám is velünk lakik.
2013. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, nem egyszerű valakit találni, akivel össze lehet házasodni.
2013. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21:01 anyádat vedd rá, hogy etesse a birkákat, és attól kezdve minden jobb lesz.
2013. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy barátot: szexrandi.hu, vagy valami ilyesmi.
2013. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idióta
2013. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Összeházasodni? Nem férjet keresek. :D

Barátokról volt szó, akikkel megritkultak a találkozások. És tényleg érdekelne, hogy akik ilyen szituációba keveredtek, azok ezt hogy oldották meg.

2013. febr. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!