Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség ismét és ismét - mit...

Melegség ismét és ismét - mit szóltok ehhez a jelenséghez?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi lennék a véleményekre, mert őszintén szólva nálunk is voltak már igen vad ötletek a melegség "szabályozására", csak aztán nehogy egy amolyan oroszos megoldás tényleg valósággá váljon ...



2014. nov. 15. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem érzem, hogy a melegek bármi veszélyben lennének nálunk, nem tudom, te miből látod...

Vannak melegbárok, férfisztárok nőnek öltözve énekelnek vetélkedőben, bejegyzett élettársi kapcsolat, felvonulás.

2014. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Magyarországon melegnek lenni nagyon rossz.

Jogegyenlőség nincs, sem elfogadás. Egy meleg/leszbikus pár folyamatos atrocitásoknak van kitéve.

A két legnagyobb párt homofóbiával toboroz szavazókat.

Egyre rosszabb a helyzet.

2014. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

hát az első hozzászóló igazából nem tudom, hol is élhet, mert én bizony 2 olyan embert is ismerek, akit a melegsége miatt rúgtak ki a munkahelyéről (jó persze, hirtelen fél perc alatt találtak 5 "nyomós" indokot az azonnali felmondásra), de szóval én őszintén csodálom az ennyire naiv embereket, mert lehet h nekik sokkal jobb. ezt tök komolyan mondom ...

És a homofóbia miatti atrocitások sorát pedig folytathatnám estig is.

2014. nov. 15. 12:40
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon nem síkosítanak eléggé a síkosítók.

A nemzetközi helyzethez képest még a szakállas nők is alulreprezentáltak a társadalomban.

Ráadásul sok a keresztény is és nincs rózsaszín kiadása sem a Bibliának.

És még a házasodás jogát is elveszik a meleg pároktól. Mi lesz a következő, a kenyér!?

2014. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Bocsánatot kérek. Nem akartam bántó lenni. Csak nem tudtam kihagyni egy kis műsírást. De még 1x elnézést kérek.
2014. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

4-es tudod mi az az empátia?

Magyarországon a többség fétise az, hogy a kisebbségeket elnyomja.

Aki az lmbtq bármelyik betűjét magának érzi hagyja el az országot. Sajnos ez az egyetlen megoldás, itt a jogfosztás erkölcsöt jelent.

Érték a gyűlölködés, mások megalázása, az emberség elítélendő, üldözendő dolog.

Csak nehogy akik most mások hátrányos helyzetén élvezkednek, egyszer ők kerüljenek a rezsim útjába...akkor majd lehet sírni.

2014. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem tudom mi az, de biztos vagyok benne hogy te nagyon szívesen kioktatnál belőle. Gondolom az az empátia, amikor minden egyes társadalmi kérdést politikai haszonszerzés céljaira és vagy a végtelen tolerancia álarca mögé bújtatott politikai célzatú gyűlölködésre és az ellenérdekelt tábor, vagy másként gondolkodók lejáratására és fikázására használnak fel...

Na és ezért, mert én ezt Valószínüleg veled ellentétben nem így gondolom,ezért már nem kérek elnézést.

Mindazonáltal senkit nem akartam tényleg megsérteni a magam részéről semmiféle érzékenységében.

2014. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A kommentemmel egyik párt mellé sem álltam, nem titok, azért mert egyikkel sem értek egyet.

Általános probléma az intolerencia a társadalomba, mindenkivel szemben.

Azok a pártok akik nem tesznek semmit a társadalmi egyensúlyért, élhető országért pedig igenis hibásak. (Jelenleg csak ilyen pártok léteznek.)

2014. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

a melegekkel a legnagyobb gond hogy sokan mindenkepp reklamozni akarjak hogy masok

miert kell nektek ilyen nagy nyilvanos bejelentes, parade meg hogy mennyire kulonlegesek vagytok?

sokakat nem is erdekelne hogy kivel akarsz halni, de a fenti dolgokat mar provokalasnak latjak, ezert kaptok beszolasokat

2014. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Milyen politikai haszonszerzésre gondolsz? nem értem ...


És ez is igen torz gondolat, amikor valaki "hálószobatitokként" kezeli a melegséget, bár sajnos nálunk nem ritka jelenség. attól még elég érthetetlen, na meg irracionális, hiszen a heteroszexualitás se hálószobatitok, nem? Vagy az?

Nagyon izgalmas álérveket lehet olvasni, csak szóval ezeknek közük nincs a jelenséghez, ez az egy gondom van velük.

2014. nov. 15. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!