Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek helytelenül...

Szerintetek helytelenül cselekedtem az oviban?

Figyelt kérdés
Az oviban egyik nap a kisfiamat 4-fél éves lekarmolták. Vagyis azt hittem mint kiderült az udvaron lévő lombgereblyével ütötték arcul de az óvónénit amikor kérdeztem ő azt mondta hogy nem is vette észre hogy egyáltalán seb van rajta.Pedig a homlokán, a kis szemhéján, is karcolás volt.Én persze kifaggattam a gyerekemet és megmondta hogy a xy volt.Egy nagyobb gyerek mint kiderült.Voltam olyan bunkó mint utólag kiderült hogy megkérdeztem a xy az öltözőben, hogy miért tette és hogy nem szabad ilyet csinálni ő még kicsi meg amúgy is.Pechemre pont akkor jött meg az ő anyukája is és a gyereke oda szaladt hozzá és úgy elkezdett sírni mintha felpofoztam volna.Természetesen szépen és finomul kérdeztem a gyereket csak!Hallotta más szülő is.Erre az anyukának elmondtam hogy mi történt óvónő nem tud semmit stb. Gondoltam kinyomozom de az anyuka engem úgy le hordott olyan hangosan hogy sírva jöttem ki az óvodából.Ez egy hete történt de még mindig nem vagyok jól.Az óvónők neki adnak igazat ahogy észre vettem mert egy nagyon gazdag valaki.Köszi hogy el olvasod és esetleg írsz.
2010. jan. 29. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Neked volt igazad, természetesen! Az a másik gyerek....ismerős a fajtája, nagyarcú újgazdag, akit úgy is nevelnek, hogy bármit megtehet. Látod, ezt nevelik bele a szülei is. Az a másik anyuka egy s*ggarcú, ennyi. Én meg is mondtam volna neki. Sírni meg végképp nem éri meg ilyenen, mert akkor még örülnek is. Én egy az egybe átíratnám a gyereket másik óvodába az óvónőnek meg a másik csajnak meg jól beolvasnék még előtte. Ha ők nem tudnak figyelni a gyerekre, mert b*lfaszok akkor majd keresel mást.

Bár ez csak az én véleményem, én gőzfejű vagyok nagyon. De ha az én feleségemmel csináltak volna ilyet akkor jól leosztanék pár embert. Persze a gyerek az első, de azt ne hagyd hogy bántsák,

2010. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
nézd, azt feldolgozom, hogy vannak erőszakos gyerekek és elkönyvelem, hogy néha az én gyerekem is kap belőle. de azt nem nyelem le, ha a szülő ilyen. én hajlamos vagyok nagyon felhúzni magam, az biztos, hogy ha velem történik a másik szülő jön ki sírva. pedig amúgy nem vagyok harcias, de az ilyen magatartás nagyon szálka a szememben. és ezt az ovónőnek is megmondtam volna, nem bunkón, hanem úgy, hogy legalább kicsit szégyellje magát.
2010. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy most költöztünk ide egy éve.Előtte már egy évig másik oviban volt.Nem tudom jót tennék ezzel a gyerekemnek?Hogy másik ovi!De gondoltam rá én is mert még sokat kell járnia.De az utcánkban van az ovi 5 házal távolabb.Szóval elég nehéz a döntés.
2010. jan. 29. 18:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tippem a gyerek származására...

Értelmes ember nem karmolja szét a társa arcát lombseprűvel "játékból", az anyja pedig nem hordja le a másik szülőt mindenki előtt mindennek. Ilyen lelki világuk csak a kétszersülteknek van.

2010. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az óvónőknek amikor mondtam hogy engem hogy megviselt és hogy nem értem a viselkedését!Azt mondta hogy ők szeretnének ebből ki maradni! ( Holott ő miattuk van az egész)mi anyukák beszéljük meg.Jaj azt még elfelejtetem mondani hogy az anyuka hangosan kiabálva mondta.MOST AZONNAL GYERE ÉS KÉRJÉL BOCSÁNATOT A GYEREKEMTŐL.Én aki 33 éves vagyok és egy kulturált,tiszta megjelenésű.Szóval nem értem az egészet.
2010. jan. 29. 18:18
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem volt igazad!


"...Én persze kifaggattam a gyerekemet és megmondta hogy a xy volt.Egy nagyobb gyerek mint kiderült.Voltam olyan bunkó mint utólag kiderült hogy megkérdeztem a xy az öltözőben, hogy miért tette és hogy nem szabad ilyet csinálni ő még kicsi meg amúgy is.Pechemre pont akkor jött meg az ő anyukája is és a gyereke oda szaladt hozzá és úgy elkezdett sírni mintha felpofoztam volna..."


Azaz egy kb 5 éves gyerekhez odalép egy felnött és jól leszídja!

Szerinted erre hogy kellett volna reagálnia egy 5 éves gyereknek????


Megmondjam?

Így:"...sírva jöttem ki az óvodából..."

Nagyjából azt kaptad amit te csináltál. Egál.


Nem a te dolgod más gyerekét fegyelmezni az első körben. Ilyenkor úgy illik hogy adsz egy sanszot a dolognak és elsőnek a gyerek szüleivel beszélsz, ha az nem működik és ismétlődik az eset akkor max lehet gondolkodni(!) más módszereken.

Amúgy is egy esetből hülyeség ekkora patáliát csapni, ha esetleg xy gyerek is csinálta, de lehet hogy véletlen volt. Egy eset, nem eset ilyen karmolás ügyben.

2010. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocs ez kimaradt

"Azaz egy kb 5 éves gyerekhez odalép egy IDEGEN(!) felnött és jól leszídja.."

2010. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"...MOST AZONNAL GYERE ÉS KÉRJÉL BOCSÁNATOT A GYEREKEMTŐL.Én aki 33 éves vagyok és egy kulturált,tiszta megjelenésű.Szóval nem értem az egészet...."


Ártatlanul meggyanusítottál egy gyereket úgy hogy az sírvafakadt, szóval me is félemlíteted és itt tök mindegy a szándék.

Szóval igen is lehet bocsánatot kérni egy gyerektől is, ez a példamutatás lényege.

2010. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"...( Holott ő miattuk van az egész)..."

Látom szereted passolgatni a felelőséget.

Miért is van miattuk?

Azért mert 20-30 gyerekre van 2-3 óvónó akik ezerrel rohangálnak az udvaron és az egyiket lekarmoja a bokor mert neki fut a gyerek???


Tudod mit, menj be a rendörségre és jelensd fel a óvónöket aztám majd a zsaruk is megrígatnak amikor két lábbal rugnak ki.

2010. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

19:52-ös vissza vonva, ahogy átolvastam újra.

Félre olvastam, bocs.

2010. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!