Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az emberek utálják a...

Ha az emberek utálják a reklámokat, miért nyomatják ennyire?

Figyelt kérdés

ha mindenki utálja, akkor mégis kiknek szól? több termék fogyha mindent az emberek képébe nyomnak?


én még nem hallottam, hogy valaki azt mondta volna "hú dejó, hogy 2youtube videó közé beraktak egy joghurt reklámot, mától csak az ő termékükek veszem'

én pl. már csak azért sem.



2014. dec. 3. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudat alatt is hatnak. Megjegyzed, hogy már láttad valahol. És szívesebben választ az ember "ismert" terméket, mint valami ismeretlent.

TV reklámoknál pl. sokszor lusta az ember elkapcsolni, és végignézi, hiába nem érdekli. Én mondjuk ilyenkor mindig kimegyek és csinálok valamit, mosogatás, pakolgatás, kaja csinálás :)

De a rádiót nem szoktam elkapcsolni, ha reklám megy.

2014. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

"Ha az emberek utálják a reklámokat, miért nyomatják ennyire?"


Mert a megrendelő fizet érte. Ez az ami számít, és nem az, hogy neked (nekem, bárkinek) tetszik vagy nem.

2014. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a reklámokat, akkor most mutáns vagyok?
2014. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Igen, mutans vagy. :D (vagy inkabb valami marketing igazgato?)
2014. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!