Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap 6:45kor kelek ez jó...

Holnap 6:45kor kelek ez jó arány? (bár igaz elalvás kérdése)

Figyelt kérdés
szóval mindig állítgatom az ébresztőt a telefononon 6:43 6:44 de most úgy döntöttem még pluszban adok magamnak egy percet és 6:45kor kelek:D mert tudjátok mikor felébred az ember még ücsörög 1-2 percet az ágy szélén (én legalábbis:D) míg magamhoz térek meg minden és én úgy szeretem ha be tudom még kicsit kapcsolni a tv-t, sietve harapok valamit, aztán már itt is az idő hogy indulni kell, 8ra kell menni gyakszihelyre és olyan 5-10 perc gyalog:) és kb 7:46-7 körül szoktam indulni :) belegondolok hogy valamivel jobb mert sulihoz pl. 6:20kor kell kelni és néha még az a 20 perc is számít alvás szempontjából. de viszont így visszatérve ugyehogy vasárnap van, sokáig aludtam, nem tudok hamar elaludni (amúgy sem nagyon) és mivel ugye másnap hétfő korán kell kelni úgy indul a heten hogy alszom vagy 4 órát:D de úgy általában olyan 6 órákat sikerül aludni. az elfogadható arány hmm? egy 19 évesnek
2010. jan. 31. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem kevés.

mondjuk én ma 3 órát aludtam :D

2010. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

kevés

én 07:05-07:10 esetleg 15 xD szoktam kelni

és legkésőbb 11kor elalszom

de általában 8,5-9 órát alszok

hétvégén többet

am ha jól akarsz aludni igyál ien teát most nem ugrik be a neve de azt hiszem citromfű teának híjják

attol jol alszol,és reggel kipihenten ébredsz,és nincs benne semmi egészségkárosító dolog sok sikert =)

2010. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!