Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigany vagyok! Van valakinek...

Cigany vagyok! Van valakinek kerdese, esetleg erdekli valami velunk kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nem velemenyeket es mocskolodast varok!
2010. ápr. 14. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
90%

Engem leginkább az, hogy mi vezeti rá azokat a (c*gány) kamaszokat az Általános- és Középiskolákban, hogy terrorizálják más diáktársukat, csoportosan vernek agyon egy embert pusztán un-szimpátiából, miért? Miért nem tudnak/akarnak alkalmazkodni, rendesen élni? Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.

Válaszodat előre is köszönöm.

F/18

2010. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúú...engem érdekel pl, hogy egy ünnep hogyan telik nálatok? Miben más mondjuk a karácsony, vagy a vasárnapi ebéd? Valóban azért virrasztotok a halottaitok mellett, mert féltek a szellemektől? Emlékszem, gyerekként sok mindent hallottam, sosem tudtam van -e alapja.
2010. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
89%
Miért szóltok be ok nélkül az utcán járókelőknek?!
2010. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
100%
Engem az öltözködés érdekelne. Pl hallottam olyat, hogy olyan nők, akiknek már van gyerekük nem vehetnek fel rövid szoknyát, nem tudom ez igaz-e? Meg úgy általában, hogy van-e valami oka a kirívóságnak. Nem rosszindulatból, tényleg érdekelne, hogy hogyan alakult ez ki:)
2010. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim válasza:
88%

nekem lenne többis...

1. Miért köttök bele valakibe ok nélkül az utcán?

2. Miért nem értitek meg azt a két szót, hogy nem, nincs?

3. Miért kell 10 gyereket szülni?

4. Mennyi segélyt kaptok átlagosan? (összes együtt)

2010. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
87%

A nagy részetek miért nem tud beilleszkedni és a normák szerint élni? A nagy részetek miért agresszív? Miért van sokatoknak enyhébb vagy súlyosabb mentális betegsége/zavara (idegbetegség, önértékelési problémák, stb)? Miért utáljátok a magyarokat? Ha megyek az utcán, akkor miért támadtok rám, vertek meg és aláztok meg? A többség közületek miért nem jár iskolába és dolgozni?

Ha válaszolnál, akkor örülnék. :)

2010. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
70%
Örülsz neki hogy cigány lesz az új miniszterelnök?(Orbán Viktor)
2010. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 A kérdező kommentje:

1.

Masok neveben nem beszelhetek en magam pedig nem bantok senkit.egyebkent 30 eves no vagyok

hogy miert csinalnak ilyen dolgokat szerintem ezt nem csak ciganyok csinaljak.arra gondolok hogy megvernek tobben egy embert az iskolaba meg ilyenek.aztan ha megis ok csinaljak akkor talan az is hogy ok szegenyebbek az atlagnal es nincsenek olyan jo dolgaik mint a tobbieknek es talan igy hivjak fel magukra a figyelmet.eggyatalan nem dijjazom en sem az ilyent

2010. ápr. 14. 21:42
 9/99 A kérdező kommentje:

2.

hat az unnepek nalunk meg nagyobbak mint a magyaroknal.

ezt ugy ertem hogy karacsonykor peldaul szent este napjan elkezdjuk es egesz karacsonyi unnepek alatt sutunk-fozunk.

megfozunk minden unnepi kajat amit csak ismerunk es ez iratlan szabaly de szinte mindenkinel ugyanaz a menu van az asztalon.vannak hagyomanyos cigany etelek amit kotelezo megfozni de ez kb 10 fogas!a vasarnap az kb 4-5 fogas es kotelezo az egesz csaladnak resztvenni.nalunk pl.sem a ferjem sem a fiam nem megy el ithonrol vasarnap ebedig.

aztan a halottaink.hat itt sok nepszokas van amit tartunk es szerintem tartani is fogunk meg sokaig mert igy neveljuk a gyerekeinket es ezt tanuljak ok is.egy az hogy nem szoktunk ilyenekrol beszelni!

aztan az hogy virrasztaljuk oket de azert mert nem haggyuk magara a halottat.regen ez ugy volt valahogy hogy ott melette virrasztottak de ma mar nem .aztan a csalad noi tagjai pl.levagjak a hosszu hajukat es a halott melle teszik,aztan az hogy nem koszonnek egymasnak az emberrek ilyenkor mert a mi koszonesunk az magyarul azt jelenti hogy legyel szerencses es hat ugye ilyenkor nem szerencses az ember most ennyi jut eszembe

2010. ápr. 14. 21:52
 10/99 A kérdező kommentje:

3.

szerintem csak a ciganyok szolnak be az utcan erre nincs magyarazat

2010. ápr. 14. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!