Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy kövér lány...

Ciki, ha egy kövér lány sportautót vezet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz jogsim és kapok a szüleimtől egy autót (lécci ne ezt kommentáljátok), és én egy szép sportautóra, lenyitható tető, efféle, gondoltam, csak hát elég nagy a túlsúlyom. Nevetségesen néz ez ki egy dögös autóban, mert azt nem akarnám?
2010. febr. 3. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen szerintem nahyon bénán nézne ki :S és ezt szerintem a tudtodra is adná néhány bunkó ember... szóval csak ha bírod a kritikát
2010. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És kinek mi köze hozzá? Ha szeretnéd és van is pénzetek ilyenre elszórni, akkor miért ne? Mások véleménye miatt? Hány éves vagy, hogy mások véleménye alapján döntesz, hogy mi illene hozzád? Vagy fogyj le és akkor te sem problémázol ilyenen.
2010. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha én látnálak, legalábbis kiröhögnélek, és azt gondolnám, hogy akinek van pénze luxusautóra, annak van zsírleszívásra is... :)


Viccen kvül is röhejes és szánalmas, ha 18 évesen a szüleid pénzén vett autótól azt hiszed, hogy te vagy a menőmanó. Ha mellette még ki is folysz az autóból, az már a vég... Tudod: "Szállj ki, és gyalogolj!"

2010. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nem ajánlanám inkább vegyél egy bmw x6.osat lehet hogy pont illeni fog hozzád.
2010. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül tényleg sportautó lett, nem olyan persze, amit én szerettem volna, az egy Z4 BMW volt, de majd talán később, így Mazda MX5 lett, de ez is nagyon tetszik. És szerencsére nem bénázom vele. :) Aki pedig azt írta, hogy ettől hiszem menőnek magam, hát nem (vagy nem ettől :D), miért ha a te szüleid ezt megtehetnék és felajánlanák, akkor te azt mondanád, á nem köszi, majd veszek én a saját pénzemből, hhmmm, mondjuk egy használt Corsát vagy bármit. Nem hiszem, hogy visszautasítanád.
2010. jún. 14. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!