Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyennek képzeled a jövőt?

Milyennek képzeled a jövőt?

Figyelt kérdés

1.Semmi nem változik.

2.Egyre rosszabb lesz.

3.Szebb jövő vár ránk.


2015. jan. 3. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb. ha szerencsénk van, akkor lassú kivérzés helyett nagy háború lesz, és gyorsan túlesünk a dolgon.
2015. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem olyan lesz, mint amilyennek képzelem.
2015. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

és ez hogy jön a valláshoz?:)


Nos többféle forgatókönyv is van igazából, viszont én a szép jövőben reménykedek :)

2015. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"A jövő a tetteink alapján formálódik és nem a véleményünk alapjan." /P.C./
2015. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze a jövő függ attól, hogy milyen döntèseket hozunk ma ès hogyan èlünk. Ebből logikusan következtethetünk arra,hogy bizonyos mèrtèkben rajtunk is sok múlik. De függetlenül a döntèseintől,velünk vagy nèlkülünk, Teremtőnknek csodás szándèka van.
2015. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan mindannyian elègedettek lennènk egy olyan világgal,amelyet a szeretet lègköre jellemezne,ahol sz emberek őszintèn törődnènek egymással, ahol egèszsègesrn és gondmentesen èlhetnènk,örökkè fiatalon ès bèkèben egymással. Ezt az ember önmagában nem kèpes megvalósitani,bármennyire is szeretnè,viszont Isten igen. (Jelenèsek 21:3-5).
2015. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rám mindenképpen szebb jövő vár. Hogy a többi 7 milliárd emberre milyen azt nem tudom.
2015. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Találtam egy érdekes bibliaverset.A Jelenések 21:3,4.Azt irja h Isten letöröl minden könnyet a szemükről és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többbé.Ezek szerint szebb jövő vár ránk.
2015. jan. 3. 11:46
 9/12 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Mivel a vallás kategóriában tetted fel a kérdést, én a 3-ast választom. Ezek miatt az okok miatt:

Zsoltárok 37:9–11

Mert a gonosztevők kivágatnak,

De akik Jehovában reménykednek, öröklik a földet.

Egy kis idő még, és nincs többé gonosz,

Nézed a helyét, és nincsen sehol.

A szelídek pedig öröklik a földet,

És gyönyörködnek majd a béke bőségében.

Zsoltárok 37:29

Az igazságosak öröklik a földet,

És örökké rajta lakoznak.


Ázsaiás 65:17,18,20-25

Mert íme, új egeket és új földet teremtek, és a korábbi dolgok észbe sem jutnak, és fel sem ötlenek senkinek a szívében. Hanem ujjongjatok, és mindörökké örüljetek annak, amit teremtek.

„Nem lesz ott többé néhány napot élt csecsemő, sem öregember, aki ne töltené be napjait; mert százéves korában is gyermekként hal meg az ember, a bűnös pedig, ha százéves is, megátkoztatik. Házakat építenek majd, és bennük laknak, szőlőskerteket ültetnek, és eszik azok gyümölcsét. Nem úgy építenek, hogy más lakjon ott, nem úgy ültetnek, hogy más egye azt. Mert mint a fának napjai, olyanok lesznek népem napjai, és kezük munkáját teljesen javukra fordítják választottaim. Nem fáradnak hiába, nem veszedelemre szülnek, mert Jehovától megáldott utódok ők, leszármazottaikkal együtt. És úgy lesz, hogy még mielőtt kiáltanának, én már válaszolok, még beszélnek, és én már meghallgattam.

A farkas+ és a bárány együtt fog legelni, az oroszlán szalmát eszik, mint a bika, a kígyónak pedig por lesz az eledele. Nem ártanak és nem pusztítanak sehol szent hegyemen” — így szól Jehova.


Jelenések 21:3–5

Erre harsány hangot hallottam a trón felől, mely ezt mondta: „Íme! Az Isten sátora+ az emberekkel van, és ő velük fog lakozni, azok pedig az ő népei lesznek. És maga az Isten lesz velük. És letöröl minden könnyet a szemükről, és nem lesz többé halál, sem kesergés, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé. A korábbi dolgok elmúltak.”

És Az, aki a trónon ül, ezt mondta: „Íme! Mindent újjáteszek!” Ezt is mondja: „Írd meg, mert megbízhatók és igazak ezek a szavak.”

2015. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 KZitus ***** válasza:
talán még annyit, hogy mivel nagyon az elején vagyunk ennek az évnek is, szeretném a környezetemet megszépíteni azzal, hogy mindenkihez türelmes, kedves, segítőkész, vígasztaló leszek, és végtelenül hálás Istennek, ha megengedi nekem ezeket, és erőt, türelmet ad hozzá :-)
2015. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!