Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi kell a sikeres (jó társaság...

Mi kell a sikeres (jó társasági, anyagi viszonyokban gazdag, boldog, sikeres) élethez? Egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
Saját véleményeket várok, egy 15 éves srác személyében! :-)
2015. jan. 6. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Magbiztosságra, céltudatosságra, és egy jó nagy adag szerencsére.
2015. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon ennek az esélye olyan 15 %.

Sajnos itthon a legfontosabb a megfelelő kapcsolatrendszer. Hogy egyáltalán be tudj kerülni oda, ahova szeretnél. Aztán ott meg is kell felelni.

Mindenképpen kell egy jó végzettség, céltudatosság, akarat, kitartás, türelem, jó értelemben vett erőszakosság.

2015. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 viktorvarga ***** válasza:
34%

erős családi (anyagi)támogatás,gyerek kortól..és egy apa

ez az alap+szerencse,de már ez is szerencse,szal egyszóval csak szerencse:)

2015. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek kapcsolataim, de nagyon fiatalon kerültem magas pozícióba külföldön. Szerintem a kapcsolatokat üti a tudás, a motiváltság és a kitartás. :)
2015. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos (nem gazdag) családdal, 2 diplomával, határozottsággal, céltudatossággal, sok munkával, akarattal, 29 éves nőként elértem amit akartam! Boldog vagyok, sikeres vagyok, és nem kell gondolkoznom mit vehetek meg és hol! Szóval igen, van ilyen!

Ami még számomra fontos, az egy olyan társ, aki a háttérben segít, nem hátráltat! Nekem ilyen a férjem szerencsére! Az én sikerem az övé is, és ez fordítva is igaz!

2015. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!