Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok gazdag es sikeres, akkor a mai vilagban egyedul kell leelni az eletem?

Figyelt kérdés
Mindig ugy terveztem, hogy lesz egy baratnon es ha tenyleg szeretem, akkor eletem vegeig ot szeretnem. Meg volt, de 2 es fel ev utan dobott. Ebbol all az elet? Odaadod mindig valakinek a szived, aki egyszer megun majf pattint? En vagyok regimodi? (25 eves vagyok) Semmit nem er a huseg? Egy lanynak sincs szuksege ulyen pasikra? ****fejnek kene lennem veluk es csalni oket? Tenyleg olyan butak, hogy ez kell nekik?
2015. jan. 4. 22:55
1 2
 1/16 Stainless ***** válasza:
Ne add fel. Mindenki megtalálja a hozzá legjobban illő párját, másik felét. A mai világban nehezebb, de vannak még normális lányok.
2015. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj így! Nagyon sok rendes lány van. És ez kortól független. De személyes tapasztalatom hogy a fiatalabb tini lányok őszintébben tudnak szeretni mint egy huszonéves nő. Keleti felfogás szerint minél korábban kell megházasodni mert a lélek akkor még tiszta és nincs megromolva. :)

Bízz magadban és bízz a nőkben,lányokban. Ők is ugyan olyan emberek mint te meg én,nekik is kell a szeretet és törődés. De mondhatnám úgy is hogy pár rossz alma miatt ne vágd ki az egész fát!


26F

2015. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Isten hozott a klubban,tépj egy sorszamot
2015. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

hat persze. csak a gazdag es sikeres embereknek van felesefuk/ferjuk. igy van. okos vagy. nagyon jol latod.


ironia off

2015. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat kedves utolso hozza szolo... nem vagy olyan okos. A ma hazasok meg egy olyan vilagban nottek fel, ahol voltak ertekek es torodtek egymassal az emberek. A mostanaban megkotott hazassagok szerinted meddig tartanak? Javareszt nem sokaig. Egy ido utan mar csak a penz es a tarsadalni befolyas tarthat ossze parokat. Jol tudom, akad kivetel, de nem ez a jellemzo...
2015. jan. 4. 23:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a jellemzo, hogy ha egy no lat egy masik ferfit aki gazdag, akkor maris csillog a szemuk... es meg nagyon kedvesen fogalmaztam. amelyiknek nem, annak azert nem mert ronda es tudja h nincs eselye.
2015. jan. 4. 23:30
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez az ami undorito. Ha en ugy erzem, el van rontva ez a vilag ugy, ahogy van es nem erlvezem, nem lehet ongyilkos?

, mert akkor en vagyok az onzo szemet alak. Es ha en megvetem az eletet? Mert szerintem nem ji? Nekem ezt dobta a gep. Akkor en miert ne dobbhatnak el?

2015. jan. 4. 23:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Ó... szóval az összes nő egy pénzéhes lotyó, szegény férfiak meg miattuk szenvednek :( Megint okosat mondtál! Egyre jobban kedvellek, és nem vagy nőgyűlölő! Kicsit se!
2015. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem nő gyűlölő csak gondolom elkeseredett és csalódott.

Én is voltam így de szerencsére a barátok sokat segítettek lelkileg. Én teljesen megértem hogy a sok nő a pénzre hajt. Viszont ismerek lányokat akik rá se mernek nézni egy pénzes pasira mert azt gondolják nincs nála esélyük. Szóval száz szónak is egy a vége bármiben is van jelenleg, szedj magadon erőt, lépj rajta túl. Ne hibáztass mást és ne is keresd.

2015. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ahaaa... szooooval minden no penzehes, aki meg nem , az azert nem mert nem gondolja, h van eselye :DDDDdddd nem. te se vagy nogyulolo. nem ezt hivjak annak.
2015. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!