Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A 8. kerület tényleg olyan...

A 8. kerület tényleg olyan gázos, mint ahogy sok ember mondja?

Figyelt kérdés

Hallom, hogy 8.ker így 8.ker úgy... Sok barnabörű egyed lakik ott, és simán megvernek, ha oda mész, meg kirabolnak, és tiszta agresszivek. Éjszaka ott bandáznak, meg tiszta félelmetes ott lakni olyannak, nem épp közéjük tartoik.

Szeretném kérdezni, olyanoktól, akik ott laknak, laktak, vagy a közeli környéken laknak, hogy meséljenek egy kicsit a híres nyóckerről. Hogy tényleg ilyen, meg olyan veszélyes a hely. Vagy nem.


2010. febr. 6. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ott lakom születésem óta. Mióta folyik a corvin-program, és tél van, kevesebb bandázás van az utcán, de nyáron valóban nem érdemes ott hazamenni egyedül. Egyébként sose kötöttek még belém(lekopogom), max. ugattak, pedig eléggé benne lakom a dzsumbujban. Este 11 felé nem nagyon jó hazamenni, de kettő -három felé már egy lélek sincs az utcán,elvonulnak a bandák is. Amőgy meg ki lehet kerülni őket,nagyjából felmértem, hogy mikor és hol szoktak bandázni, és egy másik útvonalat választok. Szerintem a mellettünk lévő 9.kerület sokkal durvább.
2010. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg pont a 9. ker. a jobb. Nekem mind a kettőben lakik barát. Múltkor pont a 8.kerben lakónál voltunk, és komolyan mondom, hogy fényes nappal féltem az utcán. Hozzáteszem 10 perc alatt, aki elment mellettünk annak 90%-a cigány volt. A barátom is fél ott lakni, csakhát ott tudja megfizetni az albérletet. Bár állítólag vannak kevésbé gázos részei. A 9. kerben is sok cigány van, de valamivel kevesebb, mint a 8-ban.
2010. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A VIII. kerületben születtem, ott éltem több, mint 30 évig és rokonaim még most is ott élnek. Laktam a "sűrű"-nek nevezett Orczy tér Kálvária tér között is, voltak cigány szomszédaim. Vannak a kerületnek rosszabb részei, de vannak szép részei is. Tapasztalataim szerint most már minden kerületben megvan ez a felosztás, nincsenek tisztán jó kerületek.
2010. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy lepra része,meg egy teljesen normális.
2010. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

9.kerulet az sokkal rosszabb

A 8.kerulet bizonyos reszek.jok

2015. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!