Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szertintetek érdemes megnéznem...

Szertintetek érdemes megnéznem a "Szürke ötven árnyalata" filmet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nagyon érdekel a film :) Hagyhat bennem "mély nyomokat"?

2015. jan. 21. 19:43
 1/9 anonim válasza:

Én még nem láttam, ha lenne rá időm megnézném, nézd meg nyugodtan, tanulhatsz is belőle:)

Milyen mély nyomokra gondolsz konkrétan?

2015. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, feltétlenül.

13 éves lánynak nem biztos, ha pedig fiú vagy, akkor egyáltalán nem ajánlott. A fiúk nem így működnek.

2015. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, kicsit kifejthetnéd bővebben, hogy miért csak nőknek ajánlod! Eddig kb hidegen hagyott mind a könyv, mind a film, de azért érdekelne, hogy srácoknak miért nem ajánlod?
2015. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A könyvet olvastam, de egy f.os. Egy felturbózott nyálas vacak, semmi köze az igazi BDSM-hez.

Én biztos, hogy nem fogok érte pénzt kiadni a moziban, ha majd egyszer ingyen adják a tévében, akkor megnézem, de amúgy nem.

2015. jan. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gyémántlány ***** válasza:
Ha érdekel, valószínűleg már mélyre ástad magad a szex-témakörben. Tehát nem hiszem, hogy lesznek "mély nyomok" szerintem nem fog nagyobb kárt okozni a fejlődésedben, mint a Twilight (félre ne értsetek, szeretem az Alkonyatot, de, hogy van egy-két nem normális karakter benne, az biztos) de azért nem, biztos, hogy ajánlott. Te tudod, döntsd el, érdekel-e.
2015. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :) a "mélyebb nyomok"-nál olyanokra gondoltam, hogy például a sok intim jelenet nem lehet-e rám rossz hatással...vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg.
2015. jan. 22. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Igen.

Arrafele befolyasolhat hogy a normalis parkapcsolat szamodra egy gazdag pasit fog jelenti aki üt-ver.

2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a helyén tudod kezelni, hogy ez egy film, csak egy történet és nem erről szólnak valójában a kapcsolatok, akkor nem hiszem, hogy nagy kár tenne a lelkedben most, amikor szinte minden fórumon (net, tévé, de még a reklámok is) dől a nemiség. Nagyon durva szexjelenetet nem hiszem beletesznek, mert akkor a prűd jueszéjben nem tudnák bemutatni teljes egészében.
2015. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lestat_626 válasza:
Igen, mély lélektörő nyomokat hagyhat benne s némi agyzsibbasztást. Ne nézd meg, a saját érdekedben mondom. :)
2015. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!