Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkát keresek, nem vagyok...

Munkát keresek, nem vagyok alulképzett, relative jó képességeim vannak, jól írtam meg az önéletrajzot, miért nem válaszolnak sehonnan?!?

Figyelt kérdés
Már legalább 10 helyre elküldtem az önéletrajzomat, még olyan helyekre is, ahova nem kell feltétlenül képzettség (recepciós), mindent szépen és jól írtam, megadtam az elérhetőségem, udvarias hangnemet ütöttem meg, miért nem méltatnak még csak válaszra se???
2010. febr. 11. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Álláshirdetésre feladni jelentkezést= FELESLEGES"


Remek tanács, akkor mégis mire gondoltál? Ha egyáltalán gondoltál valamire, igazán megírhattad volna:) Persze egyértelmű, hogy minél nagyobb a munkanélküliség, annál több a csak protekcióval állás, de azért kár lenne feladni.


Azt is lehet csinálni, hogy kicsit alább adod, s közben tovább keresel. Így ha nem is annyira fekszik a munka, megnyugtat a tudat, hogy csak átmeneti. Csak aztán tényleg átmeneti legyen, azaz közben mindenképpen keresni kell tovább.

2010. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem szoktak válaszolni,legfeljebb 10-ből 2 esetben...szép szokás mondhatom...
2010. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
amúgy most épp azt csináltam, amit az előző (előtti?) javasolt, olyan munkát, amit csak átmenetileg kívánok végezni. viszont ez eléggé leterhelő minden szempontból.
2010. febr. 12. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!