Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szoktak hinni a...

Miért nem szoktak hinni a fiú-lány barátságban az emberek?

Figyelt kérdés

Nekem csakis fiú közeli barátaim voltak lány létemre, és kb. mindig el kellett szenvedni, hogy "összeboronálnak" minket.

De aztán észrevettem hogy más osztálytársaim vagy baráti körből valóban szinte csak akkor beszélgetnek külön a másik nem képviselőiből, ha akarnak tőle valamit.

Miért van ez? Nyugtassatok meg, hogy azért vannak kivételek, mert ami körülöttem van ilyen szempontból elég elszomoritó.



2015. febr. 17. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Azok szokták ezt mondani, akiknek ilyen még nem volt, mert valamelyikük többet akart.

Nekem volt már ellenkező neművel barátságom, úgyhogy én tudom, hogy ez működhet. Azért minden ellenkező neműt nem tekintünk potenciális partnernek, mint az állatok.

2015. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Evolúciós okokból a két nem képviselőinek mást és mást jelent a barátság.
2015. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de vannak lány barátaim.

Olyan is van h együtt lógunk még néhány sráccal. Általában 4-5 csaj és 4-5 fiú.


Teljesen elképzelhető.

2015. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
A haversag mukodik,a legjobb baratsag nem! Eppen azert,mert jol ismered,minden apro hibajaval egyutt elfogadod,es elobb vagy utobb az egyik fel mindig bele szeret a masikba! Jobb esetben mind ketto!
2015. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Van lány barátom. Egy darab. Meg van egy csomó csaj aki kihasznált, barátság címén. Innentől fogva alapvetően nem hiszek a nők barátságában.
2015. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Héj miért kell a nőkre rávetitened, biztosan fiuk is "kihasználják" a nőket. Meg hát sajnos mindig is lesznek olyan emberek akik csak kihasználják a másikat
2015. febr. 18. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig egyetlen barátomat sem használtam ki, pontosabban kölcsönös volt mindig a barátság. Mondjuk a fiatal nők 90 százaléka szerintem nincs is tisztában a barátság fogalmának igazi jelentésével, annyira az egó meg a narcizmus vezérli a mindennapjaikat, hogy önzetlen kapcsolatra tökéletesen képtelenek.
2015. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert a fiúnak tetszik a lány és kettyintene vele, ha az engedné, tehát csak egyoldalú a barátság, a másik félen udvarlás. Kivéve ha a lány totál bányarém.
2015. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!