Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem fogja azt hinni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem fogja azt hinni hogy csak játszom vele?

Figyelt kérdés
Na megpróbálom rövidre fogni. Mikor még tartott az iskola szerelmes lettem egy srácba. Szemeztünk is, párszor hallottam hogy a haverjaival rólam beszélnek. Viszont nem mertem és nem is akartam oda menni hozzá mivel volt egy lány akivel járt.(Most már tudom hogy csak kavartak.)Így hagytam az egészet... Aztán év vége fele megtudtam hogy másik suliba megy. Pár napja facebookon ráírtam. (Azért ott mert bár egy városban lakunk, ő bent lakik a városban, én pedig lakótelepen lakom, és máshogy nem tudom elérni.) Szóval ráírtam és beszélgettünk. Másnap már ő keresett engem. Hát nem tudom hogy korai volt-e, vagy sem de elmondtam neki hogy szerelmes voltam belé mikor még tartott a suli... Vissza kérdezett hogy most is az vagyok-e még, mondtam hogy igen...De végül is azt mondta nem emlékszik rám.:S Megbeszéltünk egy találkozót. Nos az lett hogy nem mentem el... Előtte meg is írtam neki hogy sajnos nem tudok menni, rakjuk át más napra, de azóta sajnos nem volt fent. Pedig félek hogy ő még is kint várt, és lehet hogy most azt hiszi hogy csak játszok vele... Lehet hogy nem akar többet találkozni. :'/ Azért nem bírtam elmenni, mert az idő rossz volt, esett, anya pedig nem engedett le esőben és hidegben. Meg történt egy-két dolog ami miatt nem akartam utcára menni 1-2 napig... De szerintetek meg fogja érteni ha rendesen megmagyarázom neki hogy nem azért csinálom mert játszani akarok vele, hanem mert tényleg nem bírtam menni? :S

2014. jún. 30. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megmagyarázod, és kérsz másik időpontot, akkor talán igen. Ha normális srác, akkor tuti. Ha nem az, akkor meg még jól is jártál, hogy ez a kis dolog közbejött :)
2014. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Most komoly, hogy eső miatt anya nem enged el?Alsó tagozat megvolt?
2014. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, komolyan. :"D Tudom gáz, de ez van. Megvolt.
2014. jún. 30. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A mai gyerekek tenyleg nem ismernek mas kommunikacios csatornat a facebookont kivul?


"Előtte meg is írtam neki hogy sajnos nem tudok menni, rakjuk át más napra, de azóta sajnos nem volt fent. "


Telefon? SMS? WTF?

2014. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!