Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy jó házibuli?

Milyen egy jó házibuli?

Figyelt kérdés
Mikor érzed magad a legjobban egy buliban?:)
2010. febr. 13. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha jó a zene, jó a kaja (magyarul kézzel is fogyasztható), jó a pia és tömeg van!
2010. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
És nem arról szól,hogy ki issza magát hamarabb az asztal alá.
2010. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
39%
Zene, kaja, cigi és/vagy fű ;), pia(naná, hogy alkohol), nem alkohol(a rostos is kell, ha rosszul vagy) sok ember(kevés ismerős és sok ismeretlen), hogy nincsenek otthon a szülők (nekem 15 évesen számít XD), grillezés, medence és még több alkohol.
2010. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
33%
2. válaszoló - igazad van, de csak akkor ha a buli témája a sakk, vagy a bélyeggyűjtés. Nekem még nem volt részem ilyenben de sok minden előfordulhat.
2010. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Első válaszoló amit te leírtál azt hívhatjuk délutáni könyvklubnak fiatal kismamák számára.


Ha egy házibuliban jó a zene és sok a pia, ott nagy baj nem lehet. Ha rossz a zene, és sok a pia, még akkor is menthető :)

2010. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

A lényeg a jó hangulat! Nem kell sok ember és főleg nem túl sok teljesen ismeretlen.

Legyen valami célja. pl.: szalonna sütés

Legyen elég üdítő és kaja az alkohol mellett.

Legyen legalább 1 "elég józan" ember, aki vigyáz a többiekre.

Mondjuk szalonnasütés után az activity/kártya vagy ilyesmi nem rossz.

Aztán amikor megvan a hangulat akkor karaokeXD

Ez nekem eddig mindig bejött!!!

Ja, és tömény csak a kaja (szalonnasütés) után... Előtte max. 1-1 sör!!!

2010. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
ha egyszerre jönnek ki a rendőrök a tűzöltók és a mentők nameg az anyós
2010. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mondjuk lehet pár karibi csajt meghívni :) Lehetőleg legyen csocsó asztal. Ne legyen nagyobb a füst, mint a londoni köd, legyen marcipán likőr, meg más piat, hogy ne csak én igyak, valamint én (hogy jelenlétemmel emeljem a buli szinvonalát xd)
2010. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek más. Nekem akkor jó, ha ismerősök mellett vannak ismeretlenek is, mert elég szociális ember vagyok. Kaja, pia legyen rendesen, zene elviselhető legyen. Jobb időben pl tábortűz. (Nem, nem azért mert melegben jobban üt a pia ... bár, hogy jobban belegondolok...)


Paryfotó ne nagyon készüljön .. ha véletlen úgy kiütjük magunkat, hogy nem emlékszünk, nem is akarjuk visszalátni ... főleg nem egy közösségi portálon.

2010. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
76%

Szerintem, a nem túl hangon zene, hogy lehessen társalogni is ha pl azt szeretnék valakivel, vagy egy külön helyiség ahol ezt megtehetjük.

Alkohol, kb egy arányban lévő nemi ellentét, ha lehet akkor nem olyan emberek akiknek van párjuk, mert nekem egy buli valamilyen szinten az ismerkedésről is szol.

De eltudnék képzelni egy olyan házi bulit is mint valamelyik filmbe láttam nem jut eszembe a címe de a főszereplő Stifler.

De egy olyan házibulihoz szülőket ki kell tatarozni, meg buli után a házat is, jah meg az a 3 dolog is kell hozzá pénz pénz pénz kell hozzá.

2010. febr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!