Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagy illetlenség egy nőnek...

Nagy illetlenség egy nőnek bemenni a férfi mosdóba, ha a nőinél hosszú a sor?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Egy férfi megtehetné ugyanezt?

Nem valószínű mert egyből sikítoznának ott bent.


Nagy illetlenség igen , mivel a piszoároknál nincs fal meg semmi.

2012. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illetlenség.
2012. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 belapus ***** válasza:
100%
Kultúrája válogatja.Vannak már olyan mosdók, ahol nincs meghatározva a nem, mert hát egyenjogúság van, vagy mi.
2012. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfiak nem is annyira szégyenlősek és hát nem nézem őket direktben.
2012. nov. 4. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
ÉN ezt szoktam mondani a baátomnak a mosdóban: Figyelj ide Öcsi. Kétféle ember van: aki hugyintás előtt mos kezet, és aki utána. Én előtte mosok kezet. Miért? Megmondom. Mert az én cerkám szent cerka. Meg kell őtet tisztelni. Ő a világuniverzum közepe. A boldogság csővezetéke.
2012. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ismerem a férfiakat, szerintem eszükbe sem jutna az illem, inkább örülnének hogy betévedtél!Fordított esetben viszont, ha férfi tévedne női mosdóba, biztos lenne nagy visítozás, vagy szétvernék a pasi fején a retikült:D
2012. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%

Ha pl mi a zenekarral utazunk (8an vagyunk, 7 lány 1 fiú)

és megállunk benzinkútnál pisilni, akkor nem várjuk meg míg mindenki végez a nőinél, bemegyünk a pasiba is. Persze, ha zsúfolt, vagy ilyesmi, akkor inkább várunk :)

2012. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
koncerteken rendszeresen a férfi wc-be járok pisilni.. rosseb aki kivárja a csajoknál a sort :D eddig sose volt panasz, csak kaptam az ajánlatokat, de hát.. ennyit igazán megér, hogy ne kelljen órákig ácsorognom :)
2012. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs bent senki, akkor nem gond.
2012. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen szituációban tolat egy falusi nénike a szálloda férfi vécéjébe, mire a liberiás inas rászól:

-Pillanat asszonyom az az uraké!

Mire az inas megkapja a választ:

-És a szegény ember az beszarhat?

2012. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!