Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség egy nőnek bemenni...

Illetlenség egy nőnek bemenni a férfi WC-be pisilni, ha a női előtt túl hosszú a sor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 08:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2014. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
Láttad, hogy hányan kérdezték már meg ezt előtted? Nem? Na akkor olvasgass kicsit, ha már a kérdés kiírásakor megjelenő figyelmeztetést nem voltál hajlandó figyelembe venni. A válaszok alatt találsz egy raklap hasonló kérdést, rengeteg válasszal. Görgess lejjebb, megtalálod őket.
2014. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Igen. De úgyis megcsinálják, szóval tökmindegy.


Engem baromira idegesít, amikor ez történik (hosszú busztúrák alkalmával/színházakban), ennek ellenére nem hibáztatom őket, mert akkora sorban állva én is bepisilnék. Hogy mit csinálnak annyi ideig a nők a WC-n, azt azóta tudom, hogy végigolvastam egy hosszú beszámolót erről (lehet, hogy kevesebb ideig tartana, ha addig minden cuccukat odaadnák egy kinn várakozó barátnak/barátnőnek). Csak azt nem értem, hogy az ilyen helyek építésénél miért nem gondolnak erre. Pl. színházakban, ahol minden szünet válsághelyzet (rossz nézni), miért nem telepítenek kétszer annyi WC-t a nőibe?

2014. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%

#3: Mert akkor a nők kétszer annyi ideig tollászkodnának a WC-n, és ugyanaz lenne mint jelenleg, csak kétszer annyi wc-nek legalább kétszer annyiba kerülne a fenntartása.


Egyébként tényleg, mi a túrót tudnak annyi ideig csinálni a nők a wc-n? Meg tudod adni azt a leírást? :)

2014. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Gondolom, te is meglepődnél, ha egy férfi bemenne a női mosdóba.


Aki írta, hogy a nők tollászkodnak, stb.:

Nem ezért van hosszú sor. A nőknek sokkal kisebb a hólyagjuk, mint a férfiaknak, ezért gyakrabban kell pisilniük, nem tudják annyira visszatartani.

2014. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
6: Köszi! Nekem is eszembe jutott, hogy olvastam már ezt korábban. És igen, valóban így történik valahogy. A póz :)
2014. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
Igen. És nem kéne ezerszer feltenni ugyanazt a kérdést...
2014. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

Számomra az ésszerűtlen dolgok sosem illedelmesek. Ha üres a férfi vécé, és a nők várnak, akkor egetverő ostobaság nem bemenni a férfi vécébe, és szégyellném magam, ha nem jutna ez eszembe és képes volnék várni gyakorlatilag semmi miatt.

Ennél jobban szeretem magamat.:)

2014. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%

4: Mert le kell venni több réteg ruhát, és meg kell törölközni szárazra (nekem egy pisilés fél tekercs vécépapír), majd vissza kell öltözni.

Továbbá az életidőm 30%-ában menstruálni is szoktam, ilyenkor két testnyílást kell szárazra törölni (egy tekercs vécépapír), miközben az egyikből folyamatosan folyik is a folyadék. És ki kell dobni a használt betétet és elő kell keresni, ki kell bontani és be kell ragasztani az újat. Esetek 50%-ában át is kell öltözni, az átvérzett ruhát tisztára váltani.

És akkor még nem is kakiltunk.


Továbbá az esetek többségében nincsen vécépapír a nyilvános vécékben, ezért az idő nagy része azzal telik, hogy szerzel papírt, illetve előtúrod azt a táskádból.


Felettem szólóval ellentétben én nem tudok beszámolni arról, hogy kicsi lenne a hólyagom, 6 dl alatt nem is jön a pisilési inger. Azonban mensi alatt 50 percenként is tudok 6-8 deciket pisilni anélkül, hogy innék egy kortyot is, mert ugye akkor engedi el a szervezet a terhesség esetére felhalmozott folyadékot.

2014. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!