Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mikor Magyarországra...

Nektek mikor Magyarországra tértek vissza külföldről, milyen érzéseitek támadnak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sokat utazom, semmi érdekes.
2015. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

mivel akkor mar egy 500 kilometeres szakasz a hatam mogott szokott lenni, ezert a tokom tele van az utazassal a hataratlepeskor :)


Amugy meg orulok hogy latom nemsokara a rokonokat meg az ismerosoket, de nehany nap mulva mar vagyom ide vissza.

2015. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Amikor kéthetes marokkói nyaralás után visszajöttem, rá kellett jöjjek, hogy ez egy nagyon zöld és nagyon szép ország.
2015. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
67%
Nézem a levegőböl, autóbóból, milyen szép orszàg, aztán kábé egy 10 percen belül ráébredek, h ez nagyon Kelet-Európa.
2015. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jó érzés fog el, hogy itthon vagyok. Sokat utazom, de mégis itthon a legjobb. Akár egy hetes utazás, akkor csak egy-két nap egy szomszédos országban, mindig jó érzés hazaérni, jó érés átlépni a határt.
2015. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
3 év külföld után azt mondom,sír a lelkem ,visszavágyom. Nyilván vannak gondok,de a látszat nyugat sem olyan fényes,mint kívülről tűnik.sőt
2015. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
64%
Honvágy tör rám. Szidom magam hogy olyan tehetségtelen vagyok hogy képtelen vagyok megélni Magyarországon. De dolgozom rajta hogy ez a jövőben változzon.
2015. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 sancyka válasza:
17%
Hát én mikor legutobb utnak indultam nagyon jootletnek tunt de ahogy beertem az orszagba rogton hanyinger szedules es epilepszias roham tort ram . Nem is értem hogy tudtok ti meg ebben az elbaszott orszagban letezni .
2015. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
23%

"'Hát én mikor legutobb utnak indultam nagyon jootletnek tunt de ahogy beertem az orszagba rogton hanyinger szedules es epilepszias roham tort ram . Nem is értem hogy tudtok ti meg ebben az elbaszott orszagban letezni ."


biztos csak Londonban lehet létezni. Fetrengeni a mocskos társbérletben...

2015. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Egy undorító szarhalom az összes szürke arcú búvalbaszott agyhalott birka magyarral akik képesek röhejes baromságok miatt is átharapni egymás torkát ahol bűnözők vannak hatalmon ahol nyílt lopás zajlik és a meglopottak még segítenek is benne és éljeneznek. Egy rakás szar egy patkányfészek mit modnjak még?

Szerencsére már csak ritkán jövök haza (USA) a szülőkhöz évente 1-2x ünnepkre de az is elég és mindig arra gondolok-hogy lehet ilyen helyen élni?

Hát az itt élők nem látják hogy egy süllyedő hajón vannak? HOgy egy trágyadombon élnek?

Hogy bírják itt ki? Én pár napot vagyok itt egy évben de az is sok!

2015. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!