Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira nyomorultnak érzem...

Annyira nyomorultnak érzem magam, nincsenek barátaim, egyedül vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Középiskolába volt még pár barátnőm, de ők mind kiköltöztek Németországba, csak néha jönnek haza, megszakadt velük minden kapcsolatom. 2 barátnőm azóta hazaköltözött, de én sem és ők sem kerestek engem. Igazából már pofám sem lenne ennyi év után megkeresni őket. Ők látszólag nagyon jól el vannak nélkülem, szerintem már el is felejtettek.

A személyiségemből adódóan is visszahúzódó vagyok, nagyon kevés embernek nyílok meg őszintén, nehezen találok magamnak új barátokat.

Most 1 barátnőm van összesen, viszont ő férjes, gyerekük is van. Hetente 1x megyek hozzájuk, jókat elbeszélgetünk, de egyébként itthon unatkozok.

Nem tanulok, éppen munkát keresek.

Az egyetemen sem lettek barátaim, csak bejártam az órákra és jöttem is haza.

Van egy barátom, de vele sem tudok beszélgetni és elmenni vásárolgatni, mint ahogy a barátnők szokták.

Nővérem magasról lesz*ar, ma speciel mondtam neki, hogyha eljön velem vásárolni, akkor adok neki 5000 Ft-ot, de hiába.

Ha valahova megyek, akkor az anyukámmal szoktam menni.

Olyan szánalmas ez az egész. Hogyan lábaljak ki ebből?

Tudom, menni kéne szórakozni stb., de a barátom nem az a fajta, na meg nem is lenne kivel elmennem.

23/L

Áááá, elegem van:(


2010. febr. 15. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad nyomorultnak.A barátoddal miota vagytok együtt?Neki is elmondtad, hogy mi nyomja lelked?

18/L

2010. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Háát mit mondjak.Magadnak köszönheted,amennyi erőt az önsjanálatba fecsérelsz már rég tlaáltál volna magadnak barátokat,cska az a probléma,hogy mindenhez két ember kell,nemfog a szádba repülni a sült galamb.
2010. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam, soha nem beszéltem erről senkinek. Végül is kivel osszam meg mi nyomja a lelkem?

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, de vele se oké minden.

Hogyan kezdjek hozzá, hogy egy új életem legyen?

2010. febr. 15. 16:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem legbelül pontosan tudod, hogy ezt a visszahúzódó természetedet kell levetned és nyitnod mások felé. És ez bizony a legnehezebb az egészben, de ezt nem lehet kihagyni. Nem csoda, hogy nincsenek barátaid, ha nem tartod velük a kapcsolatot. Új barátaid pedig azért nem lettek az egyetemen, mert csak bejártál, míg a többiek vették a fáradságot, hogy megbarátkozzanak egymással. Most nehéz helyzetben vagy, mert az iskolában lehet a legkönnyebben barátkozni, munkahelyen sokszor távolságtartóbbak az emberek, ott már másmilyen játék folyik.

A legkönnyebb, amit tehetsz az az, hogy az 1 szem barátnőd baráti társaságába beilleszkedsz.

2010. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Tudom milyen érzés, sokat vagyok egyedül, ugy értem szülőkkel nem sokat beszélek, sőt, néha apummal, barátomat nem mindig látom, barátnők hát mit mondjak.
2010. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. és az első voltam nem előző.. :)
2010. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az új élet elkezdéséhez szakíts a mostani barátoddal, mert lassan azt kellene keresned, akivel majd családot alapíthatsz. Utána íratkozz be egy akármilyen tánctanfolyamra, az önbizalmat ad és barátokat is.
2010. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nekem is ez a problémám, és ha körbenézel, itt még egy csomó mindenkinek:)

Nekem felajánlották, hogy menjek el velük bulizni (itt gyk-en). Hát azért ez mégiscsak fura lenne:))

2010. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha adsz nekem is 5k forintot, én bármikor elmegyek veled vásárolni.

Az ugye nem baj, ha nem ruhát veszek belőle, hanem rumot? :P


Aki meg a barátjával szakítást javasolja, az azért gondoljon már bele. Akkor még az se lesz. Az jobb? :P

2010. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te alakítod így a dolgokat. Neked kell nyitni, nem pedig másoknak noszogatni téged. Van egy ilyen barátnőm. Állandóan sír, hogy ő milyen magányos, nem megy sehova, de ha hívjuk, akkor szinte mindig lemondja. Hát akkor bolonduljon meg otthon.

Tessék elmenni, ha hívnak. Valószínűleg az egyetemen is azért nem voltak barátaid, mert te sem nagyon akartál barátkozni. Egy viszony kialakulásáért, mindkét félnek tenni kell. És ha nem mész el, amikor hívnak, egy idő után hívni sem fognak. És igazuk is van.

A barátod is igenis erőszakolja meg magát, és menjetek el néha ide-oda. Ennyit meg tud tenni. Keresd a társaságot, próbálj meg beszélgetni. Mindegy kivel. Akár a buszon, vagy boltban a pénztárossal stb.

2010. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!