Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egyik könyves...

Létezik az, hogy egyik könyvesboltban kevésbé figyelnek oda a könyvek épségére mint a másikban?

Figyelt kérdés

Csak azért gondolok erre, mert van egy nagy könyvesbolt, ahol eddig két könyvet vettem, de mindkettőben van valószínűleg tároláskor keletkezett hiba.


Bár lehet csak én választottam bele. Az olvasást nem befolyásolják, és lehet másnak nem is fontos, de nekem feltűnt.


Hogy jó példát is mondjak, ennek a nevét is leírhatom, az Alexandránál vásárolt könyveim mindig teljesen hibátlanok.



2015. márc. 18. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a házhoz rendeléssel jártam egyszer rosszul a Kossuth kiadónál, de helyettük küldtek ép könyveket, amiknek már nem volt megtörve a gerincük.
2015. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak attól függ, hogy milyen emberek járnak oda vásárolni. ugyebár az emberek fogják, bele-beleolvasgatnak, a hü**ébbje meg kicsit, többé kevésbé megrongálja. én eddig nem láttam olyan boltost aki nem "tisztelte" volna a könyveket.
2015. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!