Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire meg kell ezen...

Tényleg ennyire meg kell ezen sértődni?

Figyelt kérdés

Előfordul néha, hogy véletlenül nem veszem észre, ha valaki telefonon keres, mert lenémítva maradt, vagy mert éppen zuhanyzok, a telefonomat meg nem cipelem be ahhoz, illetve még jó néhány helyzet. Ezen annyira meg tudnak sértődni emberek.


Legutóbb apámmal fordult elő. Elment itthonról, valamiért keres, én pedig nem veszem észre, aztán amikor hazajön, rögtön számon kér, hogy miért nem vettem fel a telefon. Amikor elmondom neki, hogy valószínűleg le van némítva, és nem vettem észre, valamint megkérdezem, hogy miért keresett, akkor csak annyit mond, hogy "Most már mindegy, csak meg akartam kérdezni, hogy mit hozzak neked, de már így jártál..." - mindezt olyan stílusban, mintha összedőlt volna a világ.


Miért kell ezen ennyire kiakadni/megsértődni? Nem rendszeres a dolog, tényleg csak párszor fordul elő, de akkor is akkora feneket kerítenek neki az emberek. Miért kell minden egyes pillanatban elérhetőnek lenni?



2015. márc. 25. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Látod, te is ezt teszed. Lépj túl rajta. Megmondhatod, hogy ez később is elő fog fordulni.
2015. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, amikor nem veszi fel az ember a telefont, mert fürdik, vagy valamilyen más elfoglaltsága van. De amikor én is rákérdek, mondjuk anyámnál, vagy öcsémnél, hogy "miért nem vetted fel?", és az a válasz rá, hogy "Jah, nem vettem észre, le van némítva". Nah olyankor engem is elborít az ideg és kivágnám a telefonjukat az ablakon.


Minek mobiltelefon olyannak, akit el sem lehet rajta érni?


De majd, ha neked lesz valami nagyon fontos, vagy nagyon sürgős, és nem éred el a másikat, mert "jah bocs nem hallottam mer le van halkítva a teló", nah majd akkor megtudod :)

2015. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Igazad van. :)


Második: Írtam, hogy ritka alkalom, egy évben ha háromszor előfordul, mégis -rvaanyázást kapok érte.

2015. márc. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!