Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az iskolában hány napot...

Az iskolában hány napot lehetek beteg?

Figyelt kérdés
Általános iskolában hány napot lehetek beteg mert nekem anya azt mondta hogyha túl sokáig akkor évet kell ismételnem de hány napot lehetek vagy fél évkor ez ujra kezdik hogy hány napot voltam beteg ? Legalább a napot elöre is ksz all
2015. márc. 26. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A hiányzott órák száma számít, de a mennyiséget sajnos nem tudom.
2015. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az egyik osztálytársam 1 hónapig hiányzott, februárba pedig én 3 hetet. Bocsi, hogy nem tudok napot mondani. :)
2015. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben az összes hiányzásod eléri a 250 órát, vagy az elméleti órák 20%-át, vagy egy adott tantárgyból az éves óraszám 30%-át, és nincs meg az előírt mennyiségű jegyed, akkor a tanár nem értékelheti az évedet. Ebben az esetben osztályozó vizsgát kell tenned. Kivéve a készségtárgyak, ott vizsga nincs, 30% felett, ha nincs elég jegyed, osztályt kell ismételni.
2015. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!