Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Liberális társadalomban...

Liberális társadalomban keményebb elvek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Nem vagyok besavanyodott, magamnak való, járok bulizni, vannak barátaim, ki merek állni magamért és a véleményemért. Viszont azt már észrevettem, hogy sokban más vagyok, mint pl. az osztályom 90%-a. Egész liberális életet élnek, ilyen elvekkel. Szabadelvűség, a jövőre sz*rás... stb, stb... Nem tudom, lehet én vagyok maradni, de nekem az elkövetkező 7 évre mondjuk, 25 éves koromig nem az a tervem, hogy minél több pasival legyek, hogy szétbulizzam az agyam, veszélyes dolgokat próbálják ki. A feminizmust is elutasítom. Szerintem a nő legyen nő, a férfi meg férfi... régi minta szerint. Én 28 éves koromra 3 gyereket szeretnék, egy férfit magam mellé, aki erős, aki védelmező, aki határozott, a véleménye is határozott... Tehát holmi hisztivel nem lehet a nemjéből igent csináljálni... Lehetséges még a mai társadalomban ez?
2010. febr. 17. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy normálisan gondolkozol. És igen, lehetséges. Kívánom, hogy találj olyan társat aki igazán méltó hozzád.
2010. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne lehetséges?


Nem kötelező egyéjszakás kalandokba belemenned, se szétbuliznod az agyad. Nem kell feministának lenned, lehetsz nő. És persze annyi gyereket szülsz, amilyet akarsz, és olyan pasit találsz magadnak, amilyet akarsz.


Nem kötelező a liberális szemlélet, épp ez a lényege a hagyományos értelemben vett liberalizmusnak.


Te élhetsz liberálisan és nem liberálisan is.

2010. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!