Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Miért jelent...

Lányok-Nők! Miért jelent nektek élvezetet a férfi WC használata?

Figyelt kérdés
Csomószor jönnek be nők még akkor is ha a piszoárnál állok...nem illetlenség ez egy kicsit? Jó érzés idegen férfiak farkát meglesni vagy mi?
2015. márc. 27. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem bírnak várni. Bezzeg ha mi hugyoznánk oda...
2015. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
2-es báászki...xDDDD
2015. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért zavarnak a nők mert szerintem semmi keresnivalója ott egy nőnek ahol férfiak kirakott farokkal. A legtöbb bunkó nő megvárni se tudja amíg végez az illető egyből beront a fülkébe
2015. márc. 27. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk sok női budi büdösebb és ocsmányabb, mint a férfi.
2015. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Férfiak is járnak a nőire. Én is végeztem többször ott a nagy dolgomat.
2015. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert ott nem kell sorba állni.
2015. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
38%
Csak vészhelyzet esetén mennék be a férfimosdóba. Tiszteletben tartom a privát szférájukat, másrészről a férfi wc mindig bűzlik. A nők higiéniájában jobban megbízom, mert mi anatómiailag könyebben kapumk el fertőzéseket, ezért jobban oda kell figyelnünk. De ha tehetem, akkor nyilvános helyen inkább el se megyek. 23L
2015. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesekedni mennek be, hanem pisilni. Hidd el, ha ti férfiak is rendesen a wc-t használnátok pisilésre (= a ti részlegeteken sem lenne szabad wc) akkor nem menne be egy lány sem.
2015. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Azt azért áruld már el, kispajtás, hogy hol a bánatban láttál te ilyet, hogy nők bemennek a férfivécébe, mert én még a büdös életben se tapasztaltam ilyet.

Főleg hogy ugye veled ez állandóan megtörténik, olyan sűrűn, hogy itt kell sípolnod miatta.


Én nőként kétszer voltam kb férfibudiban: egyszer egy kirándulóhelyen, mikor valami okból csak az volt nyitva, de nem volt sehol egyetlen kan pályázó se a helyre, meg egyszer egy leszbikus buliban, ahol ugye eléggé kevés faszinger volt jelen (konkrétan ugye nulla).


Amúgy biztos, hogy nem képzeled te ezt az egészet inkább?

2015. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És neked élvezetet jelent ennek feszegetése? Ha amúgy normálisan megfigyelnéd a helyzetet, és kicsikét gondolkodnál, nem tudnál magadtól rájönni a helyes válaszra?

Én is láttam nőt férfi wc-ben. Pontosan tudtam az okát. Hogy úgy mondjam, ismerem a természet működését. Ennyi elég is.

2015. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!